środa, 31 lipca 2019

Oryginalne pomysły prezentowe na pierwszą wyprawkę


    Pojawienie się maluszka na świecie to niebywałe szczęście dla rodziców, dziadków, jak i wszystkich najbliższych przyjaciół. Pierwsze spotkanie z dzieckiem to duże przeżycie oraz chęć, aby podarowana maleństwu pierwsza wyprawka była trafionym pomysłem. Poszukiwania prezentu dla noworodka to czysta przyjemność, gdyż możemy wybierać spośród bogactwa ubranek, zabawek i różnych gadżetów dla najmłodszych.


Oryginalne pomysły prezentowe na pierwszą wyprawkęBody ze śmiesznym napisem    Śmieszne body to doskonały pomysł na element wyprawki. W sklepach dostępne są ubranka, które można personalizować. Stworzymy więc dowolnie wybrany napis, pasujący do obdarowywanego maluszka. Można wybrać na przykład wzór z metryką dziecka, czy życzeniami od cioci, wujka czy dziadka i babci.
Poduszka z imieniem noworodka


 Poduszki ze zdjęciem to doskonały pomysł na prezent. Tego rodzaju dekoracje sprawdzą się także w dziecięcej wyprawce. Wystarczy wybrać kolor, kształt i rozmiar poduszki, po czym dobrać zdjęcie, jakie ma się na niej znaleźć. Poduszki oferowane są w klasycznym kształcie „jaśka” w trzech rozmiarach: 30 × 30, 40 × 40 oraz 50 × 50. Dużą zaletą poduszki jest to, iż zdjęcie na niej umieszczane jest na całej powierzchni, także po jej bokach. Dzięki temu jest ono wyraźne i w dobrej jakości. Na poduszce dla maluszka, możemy umieścić imię i datę urodzenia, serce czy życzenia. Taki prezent stanowi doskonałą pamiątkę przyjścia na świat malucha, jest przy tym prezentem funkcjonalnym. Na stronie https://www.cewe.pl/ znajdziemy także inne ciekawe propozycje na prezent.Miś Szumiś    Miś Szumiś jest zabawką emitującą szum, który ma pomóc dziecku w zasypianiu. Emituje 5 różnych dźwięków: biały szum, szum wód płodowych z biciem serca matki, szum fal morskich, padający deszcz oraz dźwięk suszarki. Do wyboru mamy wiele wzorów i kolorów misi, o różnym stopnia zaawansowania. Niektóre modele zostały wyposażone w czujnik snu oraz sterowania i podglądanie przy pomocy aplikacji.Fotoksiążka, album i fotokalendarz
Fotoksiążka dla maluszka będzie pełniła funkcję zbioru zdjęć z pierwszych jego dni życia, które rodzice z pewnością chcą zatrzymać w pamięci. Dobrym pomysłem jest także zakup spersonalizowanego albumu, na którego okładce znajdzie się zdjęcie dziecka. Rodzice będą mogli na bieżąco wypełniać go zdjęciami z nowych dokonań swojej pociechy. Oryginalnym pomysłem jest także fotokalendarz https://www.cewe.pl/fotokalendarze.html ze zdjęciami pierwszych dni malca na każdy miesiąc, taki prezent ucieszy z pewnością każdego rodzica.


Miś Przytulanka w dedykowanym ubrankuPluszaki uwielbiane są także przez te najmłodsze dzieci. Jest ich spory wybór, jednak warto zdecydować się na pomysłowego misia z dedykowanym napisem. Przytulanka z imieniem dziecka stanie się bardziej osobista i z pewnością zostanie z maluchem na długi czas.


 

Smoczek z wąsem

    To bardzo zabawny i tani drobiazg, który może być dodatkiem do kupowanej przez nas wyprawki dla maluszka. Dziecko z takim smoczkiem, na pewno wzbudzi uśmiech na twarzach wszystkich dookoła.


Kołysanki dla noworodka

    Kołysanki na płycie CD z pewnością przydadzą się każdej mamie, w trakcie usypiania dziecka. W sklepach dostępnych jest wiele płyt CD z pięknymi, polskimi, jak i zagranicznymi kołysankami.
 

  Wybór odpowiedniego prezentu na wyprawkę dla noworodka może okazać się sporym wyzwaniem. W sklepach znajdziemy wiele inspiracji i oryginalnych podarunków. W trakcie zakupów pod uwagę należy wziąć przede wszystkim jakość wykonania i rodzaj użytych materiałów. Prezent dla noworodka musi spełniać normy bezpieczeństwa. Pomysłów na prezent jest wiele, warto jednak wybierać zwłaszcza te nietuzinkowe i przydatne rodzicom w opiece nad maluchem.Artykuł sponsorowany
TOP