niedziela, 29 grudnia 2013

Święta - tak było.

Dziś tylko foto relacja z naszych świąt.CZYTAJ DALEJ
środa, 18 grudnia 2013

Świąteczne przygotowania - fotorelacja

Tak było dziś


CZYTAJ DALEJ
niedziela, 15 grudnia 2013

Kiermasz świąteczny.

Pojechaliśmy na zakupy do naszego centrum handlowego Veneda, które jest niedaleko. Pierwszy raz nie było gdzie zaparkować, samochody parkowały się nawet poza miejscami parkingowymi. Szok.

CZYTAJ DALEJ
środa, 11 grudnia 2013

Święta - wspomnienia

Gdyby nie blogowanie i ciągłe wymyślanie nowych tematów do postów, pewnie nawet nie chciałoby mi się szukać tych zdjęć z poprzednich naszych Świąt.


CZYTAJ DALEJ
poniedziałek, 9 grudnia 2013

Robimy ozdoby choinkowe .

Jako, że Pati mi się wczoraj trochę rozchorowała dziś zostałyśmy sobie razem w domu :) Dziś czuła się już normalnie,więc postanowiłyśmy zrobić bombki i łańcuch z zakupionej przez nas książeczki Pomysły dla maluchów - Ozdoby choinkowe wydawnictwa Siemioróg.


CZYTAJ DALEJ
czwartek, 5 grudnia 2013

Jaką wybrać szczoteczkę do zębów?

Jakiś czas temu chwaliłam się Wam moją nową szzoteczką do zębów, którą dostałam do testowania. Myjemy nią zęby (ja i maż) od kilku tygodni i czas podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami.
CZYTAJ DALEJ
środa, 4 grudnia 2013

List do Mikołaja rozszyfrowany :)

Jak Sami wczoraj widzieliście praca Mikołaja nie jest taka prosta. Całe szczęście, że Mikołaj ma magiczne zdolności i potrafi wszystko odczytać.

CZYTAJ DALEJ
wtorek, 3 grudnia 2013

List do Mikołaja.

Święta się zbliżają wiec list trzeba było napisać lub coś w tym stylu :) To nic niezwykłego, ale w tym roku ten list uświadomił mi, co ja najlepszego zrobiłam.

CZYTAJ DALEJ
TOP