wtorek, 10 listopada 2020

25 pomysłów - jeż praca plastyczna

 Jeż to urocze zwierzę, które zamieszkuje parki i typowo kojarzy nam się z jesienią, którego dzień obchodzimy 10 listopada. Z tej okazji chciałabym wam zaprezentować 25 inspiracji na pracę plastyczną przedstawiającą właśnie to zwierzątko. 

25 pomysłów - jeż praca plastyczna

Do wykonania takiej pracy jak zrobienie jeża można użyć przeróżnych materiałów od takich podstawowych jak kartka papieru, brystol, czy też plastelina aż po bardziej pomysłowe pracy stworzone z szyszek, ziarenek kawy, liści, rolek od papieru, włóczki, pestek dyni czy też kasztanów, których na jesieni jest sporo. Czyli znowu tylko i wyłącznie wyobraźnia nas ogranicza. Jeżeli sami nie mamy takich pokładów pomysłów to warto skorzystać z podpowiedzi i zainspirować się.

Zatem zapraszam was na 25 pomysłów - jeż praca plastyczna :)


Jak widzicie podczas prac twórczych można bardzo rozwijać zdolności manualne naszych dzieci, pobudzać ich wyobraźnie oraz bardzo przyjemnie spędzać wspólnie czas, co jest istotne dla prawidłowego rozwoju naszych pociech, dlatego zachęcam was do częstych takich plastycznych aktywności z dziećmi.Źródło inspiracji:

https://www.redtedart.com/hedgehog-crafts-for-kids/

https://artsycraftsymom.com/hedgehog-crafts-for-kids/


TOP