piątek, 30 sierpnia 2013

Kijek czy Marchewka ???

Jak to już wcześniej pisałam moje dzieci (i nie tylko) a w szczególności Pati to straszni bałaganiarze. Zagonić ich do sprzątania to istny cud a to nie mogą bo się bawią, to im się nie chce itd. itp. Dziś było to samo. Przeważnie się wściekam, albo załamuję ręce i sama sprzątam. Ale dziś nagle  coś mnie olśniło.

CZYTAJ DALEJ
czwartek, 29 sierpnia 2013

Wyprawa na grzyby.

W ostatnim tygodniu wakacji wybraliśmy się w nasze tajne miejsce, sprawdzić czy są już grzyby. Niestety na Jazówce, bo tak to miejsce się nazywa, niestety grzybów jeszcze nie było. Trudno. Mieliśmy miły spacer i zobaczyliśmy łabędzie. Zresztą sami zobaczcie jak tam jest pięknie :)CZYTAJ DALEJ
środa, 28 sierpnia 2013

Niesamowite zabawki dla najmłodszych czyli Kiddieland

Kiddieland to angielska firma, której zabawki dla dzieci są przepiękne i wykonane z wysokiej jakości materiałów . Zakochałam się w ich zabawkach, gdy moja córcia dostała od chrzestnego odkrywczy domek na 1 urodziny. Te cudo gościło w naszym domu przez 2,5 roku zajmując honorowe miejsce w salonie :)
CZYTAJ DALEJ
poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Mała fashionistka - Szkolne wariacje :)

To taka nasza mała zabawa. Dopiero idziemy do przedszkola, ale cóż tam w przedszkolu też trzeba wyglądać odpowiednio.CZYTAJ DALEJ
niedziela, 25 sierpnia 2013

Warsztaty szalonego naukowca

Byliśmy na pokazach "szalonego" naukowca, które odbyły się w galerii handlowej. Warsztaty miały na celu przybliżyć świat fizyki i chemii dzieciom.

CZYTAJ DALEJ
sobota, 24 sierpnia 2013

Rejs statkiem- Mazury :)

Niestety wakacje dobiegają końcowi. Ale jeszcze wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę na Mazury. W pierwszej kolejności pojechaliśmy do Rucianego Nida na rejs statkiem.

CZYTAJ DALEJ
środa, 21 sierpnia 2013

Wspólne gotowanie

Wspólne gotowanie to to co moja córcia lubi najbardziej (oprócz: malowania, tańczenia, strojenia się itd.) :) Najlepsza z tego wszystkiego jest "zabawa" mikserem.


CZYTAJ DALEJ
wtorek, 20 sierpnia 2013

Mała fashionistka :)

Od jakiegoś czasu moja mała Pati oprócz miłości do tańca, malowania i innych twórczych zabaw UWIELBIA się stroić. Ale co tu się dziwić w końcu to mała kobietka :)

CZYTAJ DALEJ
poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Nauka samodzielnego jedzenia.

Przeglądając ostatnio stare zdjęcia dzieci natrafiłam na fotki Pati gdy miała około 1-1,5 roku i była na etapie uczenia się samodzielnego jedzenia.

CZYTAJ DALEJ
niedziela, 18 sierpnia 2013

W kurpiowskim skansenie - Nowogród.

Dziś wybraliśmy się do skansenu kurpiowskiego w Nowogrodzie koło Łomży, na imprezę ku czci świętego Rocha. Odbywa się ona co roku.


CZYTAJ DALEJ
sobota, 17 sierpnia 2013

Razem ale oddzielnie - wspólny pokój rodzeństwa.

Od pewnego czasu zastanawiam się do kiedy moje pociechy mogą zajmować jeden pokój.
CZYTAJ DALEJ
10:07

Ulubiona księżniczka :)

To normalne, że małe dziewczynki uwielbiają księżniczki. U nas jest tak samo, aczkolwiek ulubiona księżniczka mojej córci (i moja) to nie Kopciuszek, Śnieżka czy też Jasmina tylko ...

CZYTAJ DALEJ
TOP