czwartek, 28 marca 2019

Są takie koty oraz Celestynka wydawnictwa Tekturka.

Na rynku wydawniczym pojawia się bardzo dużo nowości, ale wśród tego tłumu można znaleźć wyjątkowe perełki, które warto zaprosić na stałe do swojego domu. Takie właśnie perełki chciałabym wam dzisiaj przedstawić. Są to książki: Są takie koty oraz Celestynka. Gwiazda na nocnym niebie, wydawnictwa Tekturka.

CZYTAJ DALEJ
poniedziałek, 25 marca 2019

Bajkowi bohaterowie zapraszają do lektury.

Tyle się ostatnio słyszy, żeby dzieci zachęcać do czytania, dając przykład własnym zachowaniem oraz czytając codziennie dzieciom przed spaniem i kiedy tylko będziecie mieli na to okazję, ale co zrobić, gdy dziecko bardzo nie lubi czytania? Może w tym przypadku pomogą bajkowi bohaterowie, znani i lubiani przez dzieci te małe i te ciut większe, dlatego chciałabym wam przedstawić kilka propozycji książek, których głównymi bohaterami są bajkowe postacie.

CZYTAJ DALEJ
środa, 20 marca 2019

Gry matematyczne wydawnictwa Rebel.

Matematyka nie jest ulubionym przedmiotem wielu dzieci, cóż więc zrobić, żeby im choć trochę pomóc na początku ich przygody z nią. Oczywiście najlepsza jest do tego zabawa, na przykład gry matematyczne wydawnictwa Rebel: Pora liczyć oraz Eliksir mnożenia.

CZYTAJ DALEJ
piątek, 15 marca 2019

Jak zdobyć Nagrodę Nobla wydawnictwa Young.

Gdy zobaczyłam tą książkę, od razu wiedziałam, że to jest odpowiednia lektura dla mojej córki, która już od pewnego czasu powtarza, że chce zdobyć nagrodę Nobla. Tak samo jest z główną bohateką powieści przygodowej Jak zdobyć Nagrodę Nobla, czyli Mary.

CZYTAJ DALEJ
środa, 13 marca 2019

Kiedy na Ciebie patrzę wydawnictwa Mamania.

Kiedy na Ciebie patrzę wydawnictwa Mamania to przepiękna, wzruszająca książka dla dzieci od około 2 roku życia, opowiadająca o rodzicielskiej miłości do dziecka oraz o możliwościach jakie drzemią w każdym młodym człowieku.

CZYTAJ DALEJ
poniedziałek, 11 marca 2019

Chmury, rodzinna gra z serii Trefl joker Line.

Rodzinne granie jest bardzo przyjemne, gdy mamy w swojej kolekcji gier ciekawe tytuły, przy których można się dobrze bawić. Do grona ciekawych gier dla rodzin i przyjaciół dołączyły Chmury, rodzinna gra z serii Trefl Joker Line.

CZYTAJ DALEJ
czwartek, 7 marca 2019

Akademia Mądrego Dziecka - zeszyty ćwiczeń.

Żeby wspomagać naukę dziecka oraz poszerzać jego zainteresowania, warto podsuwać mu do zabawy ciekawe materiały edukacyjne. W Akademii Mądrego Dziecka wydawnictwa Egmont pojawiła się seria Już to potrafię. W jej skład wchodzą zeszyty ćwiczeń: Która godzina?, Tabliczka mnożenia oraz Flagi świata. Te książki ułatwią dzieciom poznanie oraz utrwalenie umiejętności i wiadomości, które bardzo przydadzą im się w szkole.

CZYTAJ DALEJ
poniedziałek, 4 marca 2019

Nela zapiski zoologa.

Seria Nela to wspaniałe książki dla dzieci. My mamy wiele pozycji z tej serii, ponieważ Patrycja jest wielką fanką nauki. Ostatnim naszym nabytkiem z tej serii, są opowieści bestsellery Nela zapiski zoologa. Czego tym razem dowiedzą się młodzi czytelnicy podczas  lektury?

CZYTAJ DALEJ
TOP