piątek, 7 grudnia 2018

Zima, prace plastyczne dla dzieci - Bałwanek

Gdy przychodzi zima jedną z ulubionych dziecięcych zabaw jest lepienie bałwanka. Niestety z roku na rok jest coraz mniej śniegu i dzieci rzadko kiedy mają okazję ulepić prawdziwego śnieżnego bałwanka. Trzeba sobie jakoś inaczej radzić , kreatywnie, bardziej plastycznie, dlatego przychodzę dzisiaj do was z inspiracjami na prace plastyczne dla dzieci - Bałwanek.


Na początki chciałabym przedstawić wam osiem inspiracji ze strony kidscraftroom na której znalazłam niesamowicie kreatywne, piękne i takie bajecznie kolorowe propozycje na prace plastyczne dla dzieci - Bałwanek. Cudownie się na nie patrzy, a robi jeszcze przyjemniej.


Kolejne wspaniałe pomysły znalazłam na stronie easypeasyandfun, które będzie mógł zrobić nawet przedszkolak.
Jak widzicie pomysłowość i kreatywność nie zna granic, tylko my i nasza wyobraźnia jest tego granicą, ale w takim przypadku z pomocą przychodzą nam prace ze strony nontoygifts i nie tylko.A to nasz bałwanek - kartka świąteczna, którą zrobiliśmy w tamtym roku. Inne proste kartki znajdziecie TUTAJNa koniec uroczy bałwanek - kalendarz adwentowy wykonany przez Agnieszkę z 321startdiy


Mam nadzieję, że po raz kolejny udało mi się was zainspirować do wspólnej zabawy przy tworzeniu wspaniałych, kreatywnych zabaw w tworzenie bałwanka. To tylko namiastka tego jak można przedstawić bałwanka. Niech te prace plastyczne dla dzieci - Bałwanek, będą umilały wam długie wieczory w domu.
TOP