wtorek, 12 grudnia 2017

Proste kartki świąteczne DIY

Proste kartki świąteczne DIY, które możecie zrobić z własnym dzieckiem to fantastyczna zabawa pozwalająca rodzinie na wspólną zabawę. Nie ma nic lepszego niż wspólne spędzenie czasu, w miłej atmosferze, nie śpiesząc się nigdzie, razem pracując, żeby później móc się razem cieszyć ze wspaniałych efektów wspólnej pracy, przy okazji ćwicząc z dzieckiem małą motorykę. Tak właśnie się ostatnio z Patrycją bawiłyśmy w domu  i na warsztatach świątecznych zorganizowanych w MDK.


Dziś chciałabym wam przedstawić efekt naszej wspólnej pracy, czyli proste kartki świąteczne DIY. Kartki te bardzo szybko się robi, a prezentują się naprawdę przepięknie. Oto co będzie nam potrzebne: kolorowe kartki, resztki tapety, albo kolorowych papierów, mazak, klej, wycinacz do gwiazdek, brokat, mazak, gałązka.


Osobiście nie przejmowałyśmy się tym, czy trójkąty na drzewko będą proste, czy koła idealne i nawet malutkie rogi renifera nie przeszkadzają nam, bo to nie o to chodzi, żeby wszystko zawsze było idealne. Najważniejsza jest wspólna zabawa i klimat świąt i radość z efektów pracy, nawet jeśli nie wyjdzie idealnie. 

Nie potrzebujecie instrukcji na zrobienie idealnych kartek. Bierzcie co macie i bawcie się tak dobrze jak my :) A to efekty naszej wspólnej pracy :)


Tutaj nie miałam w czym pomagać :)


11 komentarzy

 1. Reniferek fajny :) kartki świąteczne jeszcze przed nami

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kartki! Oj i właśnie sobie przypomniałam, że mamy przygotować świąteczną kartkę na konkurs w przedszkolu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też robimy wyłącznie kartki handmade 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjne😃bałwanek i renifer cudo

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny ten reniferek!My zazwyczaj robimy bombki, ale może i na kartki się skusimy w tym roku, są urocze!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za pomysł dziś będziemy takie robić

  OdpowiedzUsuń
 7. My kupujemy gotowe, ale żaden sms czy @ nie zastąpi prawdziwej kartki <3

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :) Agnieszka


TOP