sobota, 25 listopada 2017

Klocki ,czyli idealny prezent dla dziewczynki.

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku zastanawiamy się co sprawi radość naszym dzieciom. Dziś chciałam przedstawić wam klocki, czyli idealny prezent dla dziewczynki, która wyrosła już z lalek i tego typu akcesoriów. Właśnie taką dziewczynką jest moja Patrycja. Za duża na typowe prezenty tj. lalki, kuchnie, puzzelki, koniki itp. Natomiast z klocków praktycznie się nie wyrasta, tylko zmienia się ich rodzaj. Aktualnie jesteśmy już na etapie tych najmniejszych klocków, których składanie to prawdziwe wyzwanie dla umysłu i sprawności manualnej dziecka.


Do klocków, które już posiadamy ostatnio dołączyły zestawy dla dziewczynek z Natalia Club Collection od Artyk.pl Wśród nowości z tej serii pojawił się:

- Samolot
- Jacht
- Camping
- WeterynarzInne zestawy są równie fajne jak te nowości. Możecie znaleźć salon piękności, lodziarnie, trzy rodzaje domków itd.

Klocki powinny towarzyszyć dziecku już od najmłodszych lat, ponieważ fantastycznie rozwijają zdolności manualne, koordynację wzrokowo - ruchową, pomagają się wyciszyć. Jest to fantastyczny trening koncentracji i skupienia. Osobiście lubię takie zestawy, które można łączyć ze sobą i tworzyć własne budowle, co sprzyja rozwojowi wyobraźni u dzieci.

  Dziś chciałabym odpowiedzieć wam na pytanie, czy warto wybrać klocki Natalia Club Collection. 


Zacznę od najważniejszego pytania, które zadalibyście. Klocki Natalia Club Collection są KOMPATYBILNE z innymi popularnymi klockami tego typu. To co jest napisane na pudełku, zostało przez nas sprawdzone i zgadza się w 100%. Klocki bardzo ładnie do siebie pasują, nie trzeba niczego robić na siłę i trzymają się tak jakby były z jednej firmy.

Druga kwestia to jakość. Spytałam się Patrycji, które woli. Moje dziecko nie widzi żadnej różnicy między tymi klockami. Osobiście też nie widzę wielkiej różnicy, jest minimalna. Klocki te są naprawdę dobrej jakości. Nawet specjalnie dla was podeptałam je. Nie połamały się.


Co do wyboru zestawów jest ich mniejszy wybór, ale dla nas to nie stanowi problemu. 

Największym atutem klocków Natalia Club Collection jest ich cena. Porównując podobne zestawy  tych dwóch marek, zauważyłam, że cena różni się nawet o 50%. Dla mnie to duża dysproporcja jak na tak małą różnicę w jakości produktów.

Czy warto przepłacać tylko za markę, czy lepiej za te same pieniądze nabyć więcej zabawek? Oto jest pytanie, na które wszyscy rodzice muszą sobie sami odpowiedzieć. 

Artykuł sponsorowany
TOP