poniedziałek, 23 października 2017

DIY Dekoracje na Halloween - zrób to sam.


Jedni bawią się w Halloween, inni uważają, że jest to kolejny wymysł, który przyszedł do nas z USA. Nie będę na ten temat się wypowiadać, bo każdy ma prawo mieć soje zdanie, ale dlaczego by nie zrobić diy dekoracje na Halloween. Jest to kolejny powód do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem, przy fajnej, twórczej zabawie. My osobiście, będziemy robić kilka dekoracji na Halloween dopiero w następnym tygodniu, ale chętnie pokażę wam kilka inspiracji, którymi będziemy się inspirować. Was również zapraszam do wspólnej zabawy z dziećmi niezależnie od poglądów.Zacznijmy do dyni, która jest nieodłącznym symbolem jesieni. Oto diy dekoracje na Halloween z motywem dyni. Są to dekoracje tak proste w wykonaniu, że wystarczy na nie spojrzeć i od razu wiadomo jak je zrobić i nie przysporzą one wam, ani waszym dzieciom żadnego kłopotu. Oczywiście instrukcje wykonania wszystkich przedstawionych rzeczy znajdziecie w linku do strony pod zdjęciem.


Taka dekoracja jest świetną propozycją dla młodszych dzieci, która sprawi im masę frajdy podczas zabawy i nie sposób jej zepsuć. Jest to bardzo ważne, ponieważ dziecko będzie dumne z własnoręcznie wykonanej dekoracji.Dekoracja poniżej, wykonana jest z papierowych talerzyków, wyciętych w kształt dyni. Zamiast malowania zastosowano tutaj owijanie w pomarańczową włóczkę. Chyba nie muszę wam mówić jakie to fantastyczne ćwiczenie małej motoryki, czyli małych rączek.


Jak patrzę na te dynie, to stwierdzam, że fantastycznie by wyglądały w jakiejś girlandzie, lub można by było przystroić nimi gałązki.Natomiast te dynie bardzo mnie rozbawiły. Wyglądają fenomenalnie i każde dziecko je zrobi bez problemu. Zamiast taśmy można użyć bandaży.


Na koniec standardowy lampion, który ucieszy każde dziecko. Nasz jest już prawie gotowy. Tylko nie wiem, czy nie za wcześnie zaczęłyśmy go robić.
Innym motywem będą duszki :) Bez nich diy dekoracje na Halloween nie będą pełne i takie typowo Halloweenowe. Duszek poniżej bardzo nas zauroczył. Wystarczą 2 papierowe talerzyki, czarny mazak, nożyczki, klej i gotowe.
iheartcraftythings
Duszki poniżej to już wyższa szkoła prac plastycznych, ale wcale nie taka trudna do wykonania. Wystarczy bandaż, albo biała pielucha i robimy jak piniatę na małym baloniku najlepiej postawionym na np. szklance, tak aby dolna część mogła swobodnie opadać. Jak dla mnie te duszki są genialne.

tipy.interia

Poniżej to prawdziwa kreatywność z listków i jajczarek. Cudo.


happyclippings

Nietoperze to straszydła, których boi się nie jeden człowiek. Nie może ich zabraknąć w naszych propozycjach dekoracji na Halloween. Nietoperz poniżej wykonany jest z dwóch talerzyków papierowych, ale zamiast skrzydeł z talerzyków, możemy odrysować dłonie dziecka. Takie skrzydełka też będą fajnie wyglądać.


Kto jest przesądny i nie przepada za czarnymi kotami? Mi osobiście są one obojętne, ale jako dekoracje będą się ładnie prezentowały. Wykonanie tych dekoracji na Halloween również jest bardzo proste. Jednak jeśli macie z tym problem, to przypominam, że szczegółowe instrukcje znajdziecie pod zdjęciami w linkach.


Pająki - będą odpowiednio straszne jako dekoracje, :) a może raczej wydaja wam się zabawne.
Ta przeplatanka, to również fantastyczne ćwiczenie małej motoryki. Ogólnie nie przepadam za pająkami, ale ten jest nawet słodki.

 Na sam koniec dekoracje na Halloween, które przedstawiają czarownice i inne straszydła. Znowu pojawiają nam się propozycje z papierowych talerzyków. DIY dekoracje na Halloween to cała masa pomysłów. Bawcie się dobrze i twórzcie z dziećmi, bo najważniejsza jast fajna wspólna zabawa. 


Zapraszamy na nasz kanał na YT

TOP