niedziela, 14 listopada 2021

Pobaw się w chowanego z reniferem

 Pobaw się w chowanego z reniferem otrzymana z księgarni TaniaKsiążka.pl to przepiękna, kolorowa książeczka dla dzieci w wieku od roku do około 3,4 lat, która bawi, uczy oraz zachwyca swoimi bajkowymi ilustracjami w zimowym klimacie.


Pobaw się w chowanego z reniferem to propozycja z serii książeczek Otwieraj i patrz!. Została wykorzystana w niej koncepcja zabawy dziecięcej w chowanego. Tutaj tak bawią się zwierzątka z lasu: misiu, lisek, sowa, wiewiórka, nietoperz oraz nasz tytułowy renifer, który wprowadza do zabawy klimat świąt, bo któż inny jak nie renifery ciągną sanie świętego Mikołaja. 

Powróćmy jednak do samej koncepcji książeczki, czyli otwieraj i patrz. Na każdej ze stron szukamy jakiegoś zwierzątka, który ukryty jest pod otwieranymi okienkami (kartkami). Małym czytelnikom bardzo podoba się szukanie zwierzątek poukrywanych, dodatkowo żeby urozmaicić zabawę, rodzic może pytać ile widzisz myszek na obrazku, ile jest szyszek, pokaż wszystkie ptaszki itd. Książka ta rzuciła mi się w oczy od pierwszego spojrzenia, dzięki niesamowicie przepięknym, kolorowym ilustracjom, które wprowadzają magiczny klimat świąt, bajecznej zimy, natomiast same zwierzątka wyglądają na bardzo sympatyczne. Myślę, że wasze maluchy będą świetnie się z nią bawiły wiele razy.


Sprawdźcie ofertę książek dla dzieci w księgarni Taniaksiazka.pl.

TOP