poniedziałek, 4 października 2021

Bajkowi bohaterowie w biblioteczce malucha - wrzesień

Cóż nowego pojawiło się do zabawy i nauki  z bajkowymi bohaterami z wydawnictwa HarperKids? Otóż tym razem mam do pokazania trzy propozycje: dla maluchów oraz dziewczynek w wieku przedszkolnym.
Bing. Wielka rzecz!Co dla dzieci jest WIELKĄ RZECZĄ? Co sprawia im wielką przyjemność? Czy ta WIELKA RZECZ musi być naprawdę wielka? Oczywiście, że nie. Dla dzieci WIELKA RZECZ, to tak jak dla bohatera naszej książeczki - Binga, takie czynności jak zabawa z przyjaciółmi, jedzenie ulubionych lodów, czy też przytulanie się ze swoją ulubioną maskotką.Bing. Wielka rzecz! to kolorowa, kartonowa bajeczka z ulubionym bohaterem maluchów w której pokazane jest, jak niewiele potrzeba, żeby dziecko uważało jakąś czynność za coś wyjątkowego, wspaniałego. Myślę, że spodoba się nie jednemu małemu fanowi tych bajeczek.


My Little Pony. Nowe pokolenie opowieść filmowa.Cóż nowego dzieje się w krainie Euquestrii? Niestety czasy wzajemnej miłości i przyjaźni minęły i większość kucyków, jednorożców oraz pegazów już o nich zapomniała, a magia zniknęła. Jest jeszcze gorzej, bo wszyscy winią się nawzajem za zniknięcie magii. Na całe szczęście jest jeszcze rodzina kucyków, która zna legendy, że dawniej wszystkie trzy gatunki żyły w miłości i przyjaźni. Gdy pełna radości klaczka Sunny wraz z tatą wysyła list z zaproszeniem dla jednorożców oraz pegazów, jest pewna, że wszyscy mogą żyć  w przyjaźni, ale przez długi czas nic się nie dzieje. Po wielu latach przybywa do miasta kucyków jednorożec Izzy. Okazuje się, że i te stworzenia straciły magię, za co obwiniają innych. Sunny i Izzy wyruszają w podróż do krainy pegazów.
 Czy uda im się odnaleźć sposób na przywrócenie magii oraz przyjaźni wśród kucyków, jednorożców oraz pegazów? Co mają z tym wspólnego magiczne kamienie? Dowiecie się tego z pełnej przygód opowieści filmowej.


My Little Ponny. 100 naklejekW książeczce 100 naklejek, najmłodsi czytelnicy poznają nowe pokolenie kucyków z Equestrii, których przygody zostały opisane w książce My Little Pony. Nowe pokolenie opowieść filmowa. Natomiast tutaj dzieci będą mogły wraz z tymi przemiłymi bohaterami bawić się rozwiązując łamigłówki, projektując własny znaczek talentu, kolorując, rozwiązując test, rebusy i na dodatek do tych wszystkich zadań będzie można użyć naklejek, których jest aż 100. Książeczka z naklejkami powinna zapewnić waszych pociechom kilka chwil dobrej zabawy. Dziękuję za egzemplarze recenzenckie wydawnictwu HarperKids.

TOP