poniedziałek, 6 września 2021

Wydaje mi się, że widziałem ... krokodyla!

Wydaje mi się, że widziałem ... krokodyla! otrzymana z księgarni TaniaKsiążka.pl to jedna z serii kartonowych książeczek z ruchomymi elementami, której głównymi bohaterami są różne zwierzątka takie jak: pingwin, niedźwiedź. Natomiast głównym bohaterem tej książeczki jest krokodyl.


Jest to książeczka zrobiona w typie bardzo lubianej przez dzieci zabawy a kuku. Robiąc do naszego szkraba a kuku krokodylem wyłaniającym się to z rury, to z wywrotki nie raz usłyszymy jego radosny śmiech. Dodatkowo poprzez wspólną zabawę, pozytywnie wpływamy na nasze relacje z dzieckiem, budując z nim pozytywną więź.
Na każdej stronie znajdują się ruchome okienka i elementy, które ćwiczą sprawność manualną małych paluszków dziecka oraz bardzo uatrakcyjniają samą lekturę książeczki. Samego tekstu jest bardzo niewiele i na każdej stronie powtarza się jej tytuł, czyli: Wydaje mi się, że widziałem krokodyla... I wówczas szukamy go na obrazkach, używając przy tym ruchomych elementów.

Książeczki z tej serii są bardzo starannie wydane, posiadają grube kartonowe kartki, z zaokrąglonymi stronami bezpiecznymi dla maluchów. Znajdziemy w niej również przepiękne, kolorowe ilustracje, które bardzo podobają się małym dzieciom.


Dziękuję za egzemplarz recenzencki księgarni TaniaKsiążka.
TOP