środa, 13 marca 2019

Kiedy na Ciebie patrzę wydawnictwa Mamania.

Kiedy na Ciebie patrzę wydawnictwa Mamania to przepiękna, wzruszająca książka dla dzieci od około 2 roku życia, opowiadająca o rodzicielskiej miłości do dziecka oraz o możliwościach jakie drzemią w każdym młodym człowieku.Kiedy na Ciebie patrzę,
nie przestaję śnić 
o tym, co wypełni
kiedyś Twoje dni

Jako rodzic patrząc na swoje dziecko nie raz zastanawiałam się i zastanawiał na kogo wyrośnie moja pociecha. Czy będzie dobra, miła dla innych? Czy będzie szczęśliwą młodą kobietą spełniającą swoje marzenia z dzieciństwa o zostaniu naukowcem? A może jej pragnienia się zmienią?Te pierwsze wersy książeczki w pewien sposób oddają całe jej przesłanie. Tą bezgraniczną miłość rodzica do dziecka, ponieważ my rodzice patrząc na nasze pociechy widzimy w nich niesamowity potencjał, widzimy w nich dobro, mądrość, miłość.

O tym właśnie jest ta przepiękna książka. Chcemy żeby nasze dzieci były dobre, opiekuńcze, spełniały swoje marzenia, stały się superbohaterami.O tym marzy każdy rodzic i taki jest przekaz tej książki, który przepięknie podsumowany jest na sam jej koniec:

Ja na Ciebie spojrzę,
Ty popatrzysz na mnie.
I będę Cię kochać, 
kimkolwiek się staniesz.

Przepiękny, mądry tekst dopełniają wyjątkowe ilustracje, które harmonizują z tekstem i są jego uzupełnieniem. Tekst i ilustracje tworzą całość, dzieki której można tą książkę nazwać wyjątkową.


Kiedy szukacie nowości do biblioteczek waszych maluchów, to koniecznie musicie zwrócić uwagę na tą propozycję wydawnictwa Mamania, która wzrusza czytelnika od pierwszych stron i pokazuje co jest naprawdę ważne w życiu.TOP