wtorek, 6 listopada 2018

Baobab gra zręcznościowa wydawnictwa Rebel.

Baobab to gra zręcznościowa wydawnictwa Rebel, która przeniesie was w dziką dżunglę i sprawdzi wasze zdolności manualne oraz opanowanie. Gra składa się z:

- metalowego opakowania imitującego baobab
- kart 

Naszym celem jest umieszczenie na baobabie wszystkich kart. Kto po zakończonej rozgrywce będzie miał najmniej kart w karnym stosiku ten wygrywa. Tak to wygląda w bardzo dużym skrócie. Natomiast jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam na obejrzenie filmiku z naszej gry, wraz z instrukcją.Baobab gra zręcznościowa wydawnictwa Rebel.


Jeżeli obejrzeliście film to już wiecie na czym ta gra polega. Mogliście również zauważyć, że zabawa przy niej jest radosna, czasami szalona, a innym razem wywołuje drobną irytację gracza, gdy spadają mu karty. Oprócz dobrej zabawy, gra ćwiczy zdolności manualne oraz umiejętności strategicznego myślenia. Gracz czasami musi umieć spasować i odłożyć kartę na stosik karny, aczkolwiek nie polecam robić tego za często, gdyż gra wówczas traci swój urok i tę nutę szaleństwa, która to właśnie zapewnia graczom tą adrenalinę i wesołą zabawę.

Przy tej grze może bawić się cała rodzina. Nie potrzeba tutaj żadnej wiedzy naukowej, wystarczy dobry humor oraz ciut zręczności w ręku. Jeżeli i wy chcecie mieć Baobab w swojej kolekcji to znajdziecie ją TUTAJ

TOP