piątek, 2 marca 2018

Jak zrobić kurczaczka wielkanocnego DIY.


Czas wielkanocnych przygotowań zbliża się wielkimi krokami, dlatego dziś chciałam wam pokazać jak zrobić kurczaczka wielkanocnego DIY na 32 różne sposoby. Pomysły są tak przeróżne, że na pewno znajdziecie coś dla siebie.
1. Kurczaczek z papieru, którego skrzydełka to odrysowane raczki dziecka, oprócz pięknej ozdoby, będzie również świetna pamiątką na lata.2. Jajczarki to fantastyczny materiał do prac plastycznych, z którego można zrobić przepiękne pudełeczka na czekoladowe jajeczka i wykorzystać je podczas zabawy wielkanocnej w szukanie jajek.3. Wystarczy dokleić do jajek  dziubek, piórka i narysować oczka i mamy cudowne kurczaczki.4. Możemy również zrobić pudełeczko, w którym schowamy słodycze, albo wykorzystamy je jako pudełko na kredki lub doniczkę. Co wy na takiego kurczaczka wielkanocnego?
5. Ten pomysł zachwycił mnie od pierwszego spojrzenia. To chyba dzięki użyciu farby brokatowej.6. Wystarczą zwykłe patyczki do lodów, żeby wyszły takie urocze dekoracje, które można powiesić np. na drzewku wielkanocnym.
7. Czy ten śmieszny kurczaczek nie jest uroczy?8. I kolejna urocza propozycja, tym razem przy wykorzystaniu kapselka.9. Talerzyki papierowe to nieskończone źródło pomysłów na prace plastyczne. Bez problemu zrobimy z nich ślicznego kurczaczka wielkanocnego.
10. Znowu z pomocą przychodzą nam jajczarki, z których stworzymy takie słodkie małe pisklaki.
11. Taki uroczy koszyczek możecie zrobić bez trudu mając gotowy szablon, który znajdziecie w linku pod zdjęciem.12. Gdy połączymy patyczki od lodów z odbiciem dłoni dziecka, wyjdzie wam taki uroczy kurczaczek wielkanocny DIY.13. Zwykła drewniana łyżka a efekt genialny.14. Jak zrobić kurczaczka wielkanocnego DIY, który rusza skrzydełkami dowiecie się w linku pod zdjęciem. jak dla mnie to genialny pomysł, który zachwyci nie jedno dziecko.15. Wystarczy papier i klej i mamy takie cuda jak na poniższych zdjęciach.16.17.
18.19.


20.21. Nawet zwykły kubeczek może wyglądać genialnie i od razu jedzenie jest smaczniejsze.22. Oto kolejne, genialne w swej prostocie dzieło. Na takiej samej zasadzie możemy zrobić jajeczko i króliczka.23. Włóczkowe kurczaczki nie dość, że pięknie wyglądają to są również milutkie w dotyku.24.

25. My również uwielbiamy pomponikowe ozdoby wielkanocne. jeżeli macie ochotę zrobić sobie takiego kurczaczka lub zajączka TUTAJ znajdziecie bezpłatny szablon do pobrania.

26. Czy te koguciki nie są idealnym opakowaniem na drobne prezenciki?
27. Te akurat trochę mumię mi przypominają :D
28.29. Jeśli macie starą niepotrzebną skarpetę, albo rajstopy to bez problemu zrobicie takiego pana i panią kurczak.30. Jestem zachwycona tą dekoracją, a wy?31. Tutaj w ruch poszła pianka. Jak dla mnie efekt jest uroczy.32. Nasze ulubione rolki papierowe z których można wyczarować praktycznie wszystko.

Jak widzicie pomysłów jak zrobić kurczaczka wielkanocnego DIY jest bardzo dużo. Każdy znajdzie coś co będzie mu odpowiadało efektem końcowym i poziomem trudności.

Zapraszam do polubienia naszego fanpage
TOP