piątek, 26 stycznia 2018

Dodatki komunijne dla dziewczynek.

Dodatki komunijne dla dziewczynek, przy panującym trendzie na alby, to jedyny sposób, żeby trochę postroić córki na ten ważny dla nich dzień, czyli Pierwszą Komunię Świętą. Najważniejsze dodatki komunijne dla dziewczynek to wianek, torebka, rękawiczki, chusteczka oraz stroik na rękę i na świecę. W dzisiejszych czasach jest bardzo duży wybór wzorów. Poniżej przedstawię wam kilka propozycji, które wpadły nam w oko.

Wianek

Wianek to najważniejszy dodatek do stroju komunijnego dziewczynki. Możemy wybrać klasyczny biały, jak za dawnych czasów. Możemy również zamówić w kwiaciarni wianek z żywych kwiatów, nad czym kiedyś myślałam, ale doszłam do wniosku, że byłby piękny, ale mógłby nie wytrzymać próby białego tygodnia. Kilka lat temu zobaczyłam pierwszy raz wianek jak żywy. Byłam oniemiała, jak pięknie wygląda i mam pewność, że będzie tak wyglądał przez cały tydzień i nawet może posłużyć kolejnej dziewczynce (siostrze, kuzynce itp.) Przeglądając stronę Blumore.pl z córką znalazłyśmy ten nasz jedyny, najpiękniejszy wianek, który zachwycił nas obie. Piszę nas obie, bo mama tak samo, a może bardziej przeżywa wybieranie dodatków i te wszystkie przygotowania. Gdy znalazłyśmy ten jedyny od razu go zamówiłyśmy. Przesyłka była ekspresowa. Trochę się bałyśmy, czy spełni nasze oczekiwania. Na zdjęciu wyglądał obłędnie, ale czy w rzeczywistości też jest taki piękny? Takie zadawałyśmy sobie pytanie. Czy spełnił nasze oczekiwania? Sami zobaczcie jak prezentuje się na mojej Patrycji. 

Jak sami widzicie jest przepiękny, a Patrycji nie potrzeba wymyślnej fryzury, żeby lepiej wyglądać.  Oto inne propozycje wianków komunijnych, które można nabyć na stronie Blumore.plTorebka

Mimo, że wianek cudownie zdobi córkę, Patrycja jak to dziewczynka pragnęła mieć pasującą do niego torebkę. Nie mieliśmy problemu z dobraniem odpowiedniej, która prezentuje się bardzo elegancko. W sklepie Blumore.pl znajdziecie dużo więcej modeli, równie pięknych torebek na komunię.
Inne dodatki

Do stroju komunijnego można również dobrać rękawiczki, chusteczki, ozdoby na rękę, ozdoby na głowę. My tego nie zrobiłyśmy, ale może wasze córki chciałyby je mieć.My natomiast dobrałyśmy jeszcze do naszego kompletu dekorację na świecę. Oto przykładowe dekoracje na świece.
Bardzo mi się podoba, że w jednym miejscu mogę kupić prawie wszystko. Od zaproszeń, po wszystkie dodatki dla dziewczynek: buty, pelerynki, sukienki po komunii oraz eleganckie stroje dla chłopców, buty.

TOP