wtorek, 30 sierpnia 2022

Wyprawka szkolna.

 Jak te wakacje szybko mijają. Dopiero co się zaczęły, a już mamy ich zakończenie. Kończy się czas beztroski, zabawy, czasem nudy, wycieczek, kąpieli itd. W tym momencie najważniejsze są przygotowania do nowego roku szkolnego. Rodzice biegają po sklepach kupując brakujące im rzeczy. Czy ty też tak masz? Moje dzieci w tym roku idą do 8 klasy i 4 klasy LO, więc doświadczenie w tym temacie mam spore.                                                                                                                   


                                                   


O czym należy pamiętać kupując tzw. wyprawkę szkolną. Podstawową rzeczą jaką należy kierować się przy wyborze jest jakość produktów, tak żeby służyły dziecku jak najdłużej i jak najlepiej. Nie warto kupować tańszych kredek, mazaków czy cienkich linijek, ponieważ te produkty szybko się zniszczą, albo nie będą spełniały naszych oczekiwań. dlatego warto kupować produkty sprawdzonych marek takich jak BiC. Kupując tanie rzeczy oszczędzamy tylko pozornie, ponieważ zamiast zapłacić za nie raz płacimy dwa razy, ponieważ słabej jakości produkty zaraz się psują i musimy w krótkim czasie kupować je jeszcze raz.
Drugą rzeczą na jaką powinniśmy zwracać uwagę to estetyka produktów, które wybieramy. Żeby umilić dzieciom powrót do szkoły, warto wybierać ładne i kolorowe przybory szkolne, które po prostu będą się podobały naszym pociechom. 

Wyprawka szkolna to bardzo dużo rzeczy, które są niezbędne do szkoły. Na liście zakupowej z całą pewnością znajdą się takie przedmioty jak: plecak, piórnik, kapcie, trampki na wf, strój na wf, zeszyty, blok rysunkowy, farby plakatowe, plastelina, kredki, długopisy, mazaki, ołówek, klej, temperówka, nożyczki, gumki, linijka itd. Ja od lat dla moich dzieci wybieram produkty BiC, ponieważ są to rzeczy najwyższej jakości, które nas nie zawiodły. My już jesteśmy przygotowani na nowy rok szkolny. A wy już macie wszystko kupione, czy robicie zakupy w pierwszy dzień szkoły? Może tak jak my preferujecie zakupy on-line, omijając tłumy w sklepach stacjonarnych? 
                                                                                                                                                       


TOP