czwartek, 30 grudnia 2021

Złodziej opowieści

 Dzieci które dorastają z książkami to najszczęśliwsze istoty na Ziemi, bo ich świat nie ma granic. Mogą wraz z bohaterami książek  przeżywać niezliczone przygody, jednego dnia być piratami, innego dociekliwymi detektywami czy też niestrudzonymi odkrywcami skarbów.  Taką miłośniczką książek była główna bohaterka książki pt. Złodziej opowieści otrzymana z księgarni TaniaKsiążka.plOliwia, bo tak miała na imię nasza bohaterka, była nieśmiałą dziewczynką, która uwielbiała niesamowity świat jaki znajduje się w opowieściach zawartych w wypożyczanych przez nią książkach z biblioteki. Pewnego dnia, gdy wraz z tatą wracali łódką z nowymi książkami, jedna z nich wypadła im do wody i dostała się w ręce morskiego stworzenia, któremu bardzo się spodobała tylko nie wiedział co się z nią robi. Stworzenie to podkradło się do wioski i zobaczywszy, że ludziom sprawiają wiele radości książki postanowił wszystkie je sobie wziąć i tak zniknęły wszystkie książki z wioski. Mieszkańcy rozkładali ręce nie wiedząc co się z nimi stało, tylko jedna Oliwia postanowiła wcielić się w postacie z opowieści książkowych i poszukać zaginionych książek, bo jak tu bez nich żyć szczęśliwie? Czy Oliwi uda się odnaleźć złodzieja opowieści i odebrać mu skradzione skarby? 
Złodziej opowieści to przepiękna historia opisująca jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywają książki, które są jak skarby bezcenne i sprawiają, że nasze życie jest radosne, ciekawe, pełne przepięknych opowieści. Dzięki nim dowiadujemy się ciekawych informacji, poznajemy nowe przepisy kulinarne, nasze życie staje się bogatsze.


 

Cudowna treść dopełniona jest bajecznymi ilustracjami bez których nie może być wspaniałej książki dla najmłodszych dzieci. To one wprowadzają młodego czytelnika w magiczny nastrój i pomagają przenieść się w świat wyobraźni pełnej wspaniałych przygód.


Sprawdźcie ofertę książek dla dzieci w księgarni Taniaksiazka.pl.

TOP