poniedziałek, 30 stycznia 2017

Lego Friends

Lego Friends nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Zresztą tak jak i innych serii klocków LEGO. 

Nasza przygoda z Lego Friends zaczęła się stosunkowo niedawno, gdyż są to już dużo bardziej wymagające pod względem manualnym klocki niż Lego Duplo, które uwielbialiśmy przez wiele lat.
Czas jednak przejść na wyższy poziom trudności, czyli w naszym przypadku czas na serię typowo dla dziewczynek Lego Friends. Powiem szczerze, że gdyby nie bardzo czytelna instrukcja składania zestawu, byłoby trudno je złożyć :) 
Składanie tych małych elemencików ze sobą jest bardzo wciągające i satysfakcjonujące, gdy kolejny element z zestawu jest gotowy. Patrycja co rusz przybiegała pokazując co już ułożyła i demonstrując co dana część może robić. Zestaw posiada ruchome elementy, dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej atrakcyjna.Aktualnie pojawiło się kilka nowości z serii Lego Friends. Dzięki firmie Lego staliśmy się ich właścicielami. Patrycję bardzo wciągnęły te zestawy. Na razie ułożyła jeden zestaw, ale już zabiera się za resztę, aby Stephania z cukierni miała klientki. Fajne jest w seriach, że te wszystkie zestawy połączone są ze sobą. Kupując nowe zestawy, rozbudowujemy świat Lego Friends, dzięki czemu zabawa staje się coraz bardziej atrakcyjna dla dziecka.
TOP