czwartek, 26 stycznia 2017

Kliknij Mnie - Babaryba

Kliknij Mnie wydawnictwa Babaryba to kolejna interaktywna propozycja książki jaką chciałabym wam przedstawić, dla dzieci od około 2 roku życia do okresu przedszkolnego. Moja 7 latka jest już na nią za duża, ale i ona nie przeszła koło niej obojętnie.


Uwielbiam ten typ książki, który zaprasza swojego małego czytelnika do interakcji z sobą. Książka ożywa podczas czytania :) Główny bohater zachęca dziecko do wspólnej zabawy. Musi on potrząsać książką, dmuchać, wykrzykiwać śmieszne słowa. Bawimy się razem z książką i jej głównym bohaterem. 
Zawsze uczę dzieci szacunku do książki, ale nie oznacza to, że jest ona reliktem. Możemy się z nią bawić, wcale jej nie niszcząc.
Oprócz świetnej zabawy, którą nam funduje ta książeczka, ma ona również walory edukacji logopedycznej. Przed urodzeniem Patrycji, pewnie bym na to nawet nie zwróciła uwagi, ale tyle już lat ćwicząc z nią wymowę, przerabiając tysiące kartek z wyrazami logopedycznymi, od razu rzuciły mi się w oczy walory tej książki. BLIP, PLASK, zabawy z wydmuchiwaniem powietrza. Zabawy logopedyczne w najlepszej formie :)
Na koniec mała niespodzianka :) Jaka? Sami się przekonajcie, czytając Kliknij Mnie wydawnictwa Babaryba.
TOP