piątek, 16 maja 2014

Szkoła księżniczek - Disney


Jakiś czas temu zostałyśmy (ja z Patrycją) zaproszone przez firmę Disney do udziału w projekcie idealnym dla każdej małej księżniczki. Sami dobrze wiecie, że moja Patrycja to 100% księżniczka :) więc nie mogliśmy się nie zgodzić.                                                                                                                                                                                                                                                        
Cóż to za projekt?    
                      
                                                                     Oczywiście to Szkoła KsiężniczekW tym sezonie na ekranie zagoszczą: Aurora, Arielka, Kopciuszek, Tiana, Roszpunka, Bella oraz Anna. Poszczególne odcinki będą nawiązywać do jednej z postaci i jej atrybutów.


Jak przygotować przyjęcie niespodziankę nauczy nas księżniczka Tiana? Czyli już zagadka naszego motywu przewodniego na urodziny Patrycji rozwiązana :)


Jakie ćwiczenia wykonywać, by doskonalić swój muzyczny talent nauczy nas Aurora.Jak zaopiekować się domowym pupilem - to oczywiście specjalność Kopciuszka.Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć w drugim sezonie Szkoły KsiężniczekNa stronie internetowej Szkoły Księżniczek znajdziemy zadania nawiązujące do poszczególnych odcinków. Po ich wykonaniu uzyskamy odznakę świadczącą o nabyciu danej umiejętności. Na koniec możemy przystąpić do egzaminu i zostać absolwentką Szkoły Księżniczek Disneya.
Projekt rozpoczął się 5 maja i będzie trwać prawie do końca czerwca.Na stronie internetowej znajdziecie oprócz zabaw, także wyświetlone już odcinki, więc jeśli jeszcze nie oglądaliście nic straconego. Zabawa w Szkole Księżniczek Disneya dopiero się zaczęła.

My już mamy swoją pierwszą odznakę. Zabawa jest świetna, wiec wszystkie mamy z małymi księżniczkami zapraszamy do Szkoły Księżniczek Disneya.

TOP