środa, 28 maja 2014

Prezenty na 5 urodziny.Nie będzie to poradnik co najlepiej kupić 5-latce czy też 5-latkowi na urodziny bo w tym wieku, moim zdaniem,  nie ma już uniwersalnych prezentów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
Jest tylko jeden sposób aby kupić idealny prezent dla dziecka powyżej 3 roku życia. Sposób jest banalny i oczywisty. Trzeba znać aktualne upodobania jubilata. Czemu aktualne. Dzieciom w tym wieku upodobania zmieniają się. Nie można się sugerować tym co było z pół roku wcześniej. Moja Pati jeszcze niedawno kochała wszelakie prace plastyczne. Teraz też to lubi, ale weszła właśnie w etap: księżniczek, koników, picia herbatki z lalami. Zaczęła uwielbiać lale, których kiedyś nie lubiła.

Dziś pochwalę się Wam co moja Pati dostała na urodziny. Kolejność prezentów przypadkowa. Wszystkie mojej małej księżniczce spodobały się bardzo.

Zacznijmy od największej niespodzianki, czyli od wieży Roszpunki, którą dostaliśmy od firmy DISNEY. Jeszcze raz dziękujemy. Patrycja jest zachwycona.
Od cioci i chrzestnego dostała koniki.
Od naszych sąsiadów Bellę, organizer i zeszyt z naklejkami, ale już Pati go gdzieś schowała :)
Prezent od cioci Agaty (dostała jeszcze truskaweczkę, ale zapomniałam sfotografować). Sówka wisi u Pati na łóżku i czuwa nad nią.Ostatni prezent, aczkolwiek nie najgorszy od cioci Joli :) Patrycja kocha swoją żabkę :)


Na końcu prezent od nas.


Pati na dużym rowerze szaleje jak rowerowa piratka :)
TOP