sobota, 8 lutego 2014

Dekoracje na urodziny dla chłopców.

Już sama niedługo stanę przed dylematem jakie dekoracje zrobić na urodziny Patrycji, ale do tej chwili jeszcze troszkę czasu mam, więc postanowiłam najpierw zaprezentować motywy dekoracyjne dla chłopców.


Motywów przewodnich na urodzinowe przyjęcie może być bardzo dużo, wszystko to tylko zależy od naszej wyobraźni i naszego zaangażowania. To co Wam przedstawię to propozycje, które mam nadzieję zainspirują  Was do stworzenia własnych pięknych dekoracji.

1. Dinozaury.

Wielu chłopców jest fanami dinozaurów. Taki motyw będzie dla nich doskonały. Wystarczy kilka  dinozaurowych zabawek, piękny tort, ciasteczka w kształcie Rexa itp i przyjęcie gotowe.
2.Morskie klimaty. 

To bardzo popularny motyw. Dużo dekoracji można zrobić samemu, nie jest to trudne, a zachwyt malucha gwarantowany.3. Małpeczki z naszej półeczki.

Kilka małpeczek, piękne pompony i dekoracja gotowa. Jeśli nie wiesz jak zrobić pompony zajrzyj TUTAJ.
4.Potwory są wśród nas.

Czy potwory zawsze muszą być złe? Nie. Mogą być śmieszne, wesołe, kolorowe. Kilka potworkowych dekoracji sprawi, że syn przestanie bać się potworów. Bo czego tu się bać :) Spójrzcie jeszcze na tę fantastyczną girlandę ze zdjęć. Jak dla mnie to super pomysł.
5. Auta.

Kto nie zna tej bajki? Chyba nikt. Dla małego fana autek taka dekoracja będzie po prostu wymarzona.6.Wszechobecne wąsy.

Motyw bardzo popularny ostatnimi czasy. Niektórym się już przejadł, ale dekoracje są bardzo proste do zrobienia, a wyglądają efektownie.7.Pilotem być.

Jak nie marynarzem to może pilotem chce zostać Wasz maluch? To coś dla fana samolotów. Po bajce " samoloty" pewnie pełno jest ich fanów.
8. Żołnierze.

To motyw, który był, jest i będzie popularny wśród chłopców.
9. Klocki lego.

Pewnie znajdzie się ktoś kto nie lubi klocki lego, ale mam nadzieję, że jest tych osób mało. 
10. Plac budowy.

Następny bardzo popularny motyw dekoracyjny. Kilka wywrotek jako naczynia, znaki drogowe i mamy super dekoracje.
11. Motyw kolorystyczny.

Równie dobrze motywem mogą być konkretne kolory, takie jakie lubi nasze dziecko.
12. Małpi gaj.

Znowu małpki, tylko trochę w innej odsłonie. Zauroczyły mnie ten klimat dżungli i te słodycze w kształcie bananów.
13. Piraci.

Nie mylmy motywu marynarskiego z pirackim. W tym motywie królują czachy pirackie, skrzynie skarbów, mapy i oczywiście statki pirackie oraz sami piraci.14. Bohaterem być.

Który z chłopców nie chce być super bohaterem. Jest wielu bohaterów. nasze dekoracje możemy dostosować do upodobań naszego dziecka.
15. Klub Myszki Miki.

Na koniec nieśmiertelna Myszka Miki.

Mogłabym Wam tak jeszcze długo. Mam nadzieję, że przedstawione przeze mnie pomysły i zdjęcia wyszperane z Pinterest pomogą Wam w szykowaniu przyjęcia urodzinowego dla małego jubilata.
TOP