piątek, 22 listopada 2013

Wózek dla lalek Fisher Price

Już niedługo Mikołajki a po nich tuż tuż i będą święta, dlatego od jakiegoś czasu dzielę się z Wami moją opinią o zabawkach, które gościły lub goszczą w naszym domu.Tym razem przyszedł czas na wózek dla lalek. Gdy Pati miała skończony roczek, na gwiazdkę dostała od Mikołaja wózeczek dla lalek. Piękny różowy z laleczką. Nie jest składany, ma metalową ramę, plastikowe kółka i wysokiej jakości materiał. Lala jest materiałowo - gumowa i do tej pory jest Pati ulubioną.


Jeśli chodzi o jakość: bardzo starannie wykonany a jeśli chodzi o wytrzymałość to Kuba nie raz Pati w tym wózku woził po mieszkaniu i nic mu się nie stało. Po 3 latach użytkowania ( nie braliśmy wózka na dwór), sprzedałam go za prawie 50 zł ( tak wyglądał po 3 latach użytkowania - zdjęcie na górze). Wózek nadaje się dla dzieci w wieku 1-3 latka ( dla 4-latki jest już za niski).

Wózeczek boski niestety jaka jakość taka cena. Jest drogi. Z lalką cena około 110- 120 zł. Był to wtedy główny prezent więc zaszaleliśmy :)

Teraz Pati ma tani wózek za 30 zł. To już nie ta jakość i wygląd, ale ona zbytnio nie lubi się tak bawić, więc szkoda pieniędzy na coś droższego.

Poznajecie jaka Firma robi takie niezniszczalne zabawki ? Już niedługo pooceniam inne zabawki dla maluchów jakie gościły u nas tej firmy.
TOP