środa, 7 września 2022

Książka z magnesami

 Dziś przychodzę do Was z dwiema nowościami z serii "Książka z magnesami":Masza i Niedźwiedź "Z wizytą w lesie" oraz Tomek i Przyjaciele "Akcja ratunkowa" wydawnictwa HarperKids.Książka z magnesami - HarperKids


Tym razem wydawnictwo proponuje najmłodszym fanom bajkowych bohaterów kartonowe książeczki, na których znajdziecie krótką historię. Tomek zabierze młodych czytelników na akcje ratunkowe. Wraz z bohaterami pojedziemy do portu pomóc przy załadunku skrzyń, następnie pomożemy przy gaszeniu pożaru, a na koniec dnia ekipa Tomka uda się na odpoczynek na plażę.


Natomiast z Maszą udamy się z wizytą do lasu do chatki niedźwiedzia. Wraz z naszą bohaterką poszukamy pszczół, pospacerujemy po lesie, zajrzymy do chatki niedźwiedzia, odwiedzimy wilki, a na koniec wrócimy do pokoju Maszy.

 Każda z książeczek zawiera aż 10 magnesów, którymi można bawić się do woli. Magnesy z ulubionymi bohaterami można umieszczać na kolejnych stronach książki, tworząc własne opowieści. Takie zabawy niewątpliwie rozbudzają wyobraźnię i kreatywność dzieci. Magnesy oczywiście możecie przyczepiać nie tylko na stronach książki ale również na tablicy magnetycznej czy lodówce. Możecie bawić się w szukanie zagubionego elementu, opowiadanie historyjek i wiele innych.


TOP