poniedziałek, 24 stycznia 2022

Dokąd biegnie kupa?

 Wydawałoby się, że kupa to dość prozaiczny i mało ciekawy temat na książkę dla dzieci i nie tylko, ale czy tak jest naprawdę? Wbrew pozorom to ważny i bardzo ciekawy temat, który został poruszony w książeczce z okienkami Dokąd biegnie kupa? otrzymanej z księgarni TaniaKsiążka.pl


Skoro już ustaliliśmy, że jednak ten temat kupy jest ciekawy i ważny, to co ciekawego można się o niej dowiedzieć z książeczki Dokąd biegnie kupa? W propozycji tej poruszone są następujące tematy: dokąd biegnie kupa, czy zwierzęta też mają toalety, jak zwierzęta spuszczają swoją kupę, dlaczego kupy wyglądają tak różnie, co by się robiło, gdyby kup nie było oraz jakie informacje znajdziesz w kupie. Jak widzicie temat kupy można poruszać pod wieloma kontami. Jest to książeczka z okienkami. Pod każdym głównym pytaniem jest krótka odpowiedź na nie oraz obrazki z okienkami i dodatkowymi pytaniami, na które odpowiedź znajdujemy zaglądając pod okienko. Z dodatkowych pytań maluchy dowiedzą się między innymi: co dzieje się z kupą w samolocie, jak kupa może być wiadomością, dlaczego kupa ptaka jest płynna, co nadaje kupie kolor, dlaczego dżdżownice są takie wspaniałe, czego się dowie lekarz badając kupę itd.


Dokąd biegnie kupa to mądra i przepięknie zilustrowana propozycja dla najmłodszych, która dzięki okienkom oraz ciekawym pytaniom zaciekawi najmłodszych czytelników.


Sprawdźcie ofertę książek dla dzieci w księgarni Taniaksiazka.pl.

TOP