niedziela, 18 czerwca 2017

Flower Play Mat EZPZ.

Gdy jakiś czas temu otrzymałam talerzyk Happy Mat EZPZ pomyślałam sobie, że fajny, ale dla mnie bardziej przydałaby się mata do malowania, a raczej dla mojej Patrycji byłby to przydatny gadżet malarski.Pomyślałam i mam Flower Play Mat EZPZ, bo tak właśnie się nazywa ta mata. Tak naprawdę ta mata nie służy tylko do malowania. Jest wielofunkcyjna. Oprócz wszelakich prac plastycznych takich jak malowanie, lepienie z plasteliny, robienie naszyjników, można wykorzystać ją do robienia ciasteczek, a potem można na niej je udekorować. Flower Play Mat EZPZ możemy również wykorzystać jako talerzyk na przekąski.

Co jest w niej takiego cudownego? Zacznę od najważniejszej jej cechy, którą mają wszystkie maty EZPZ. Dziecko nie oderwie ją od stołu. Kiedyś na jakiejś grupie toczyła się rozmowa, czy te maty naprawdę nie można oderwać od blatu i negowano reklamę, twierdząc, że przesadza. Może chińskie podróbki tak mają, że dzieci mogą je oderwać od stołu, ale nie orginalna mata EZPZ. Żeby nie być gołosłowną nagrałam filmik. Oto dowód :)Co jeszcze można powiedzieć o tej macie? Wykonana jest z bezpiecznego silikonu spożywczego, dlatego napisałam, że można na niej robić np. ciasteczka.
Kolejnym jej atutem jest łatwość dbania o jej czystość. Po zabawie matę wystarczy włożyć do zmywarki i sprzątanie mamy z głowy. Osobiście kilka razy już ją tak myłam i nic się z nią nie dzieje.

Gdy do domu zaprosicie małych gości może posłużyć jako patera na przekąski i ulubione słodycze. Takiego talerza żaden maluch nie zrzuci na podłogę :)

Fantastyczna jest ta duża ilość zastosowań Flower Play Mat EZPZ. Nie dość, że jest ładna to na dodatek praktyczna i ochroni nasze podłogi przed niespodziankami :) Czy już was przekonała ta mata? Mnie przekonała od razu :) 


TOP