środa, 14 czerwca 2017

Prezent dla taty.

Prezent dla taty najlepszy jest taki od serca, stworzony specjalnie dla niego. Taki, na którego stworzenie poświęcamy swój czas i robimy go własnoręcznie, lub przypomni mu cudowne chwile spędzone z nami.Dziś chciałam wam przedstawić kilka propozycji takich prezentów :)

Pierwsze z nich to oczywiście laurki. Czasami siadam sobie, borę pudełko wspomnień i oglądam laurki, które dostałam przez te wszystkie lata. Najlepsze są te, które autentycznie zrobiły moje dzieci. Może i nie są doskonałe, ale na pewno mają w sobie najwięcej miłości. Nie będę wam przedstawić 50 zdjęć przykładowych laurek, bo już taki post stworzyłam i jeśli jeszcze nie macie pomysłu na laurkę to zajrzyjcie do niego. Laurki są dość uniwersalne, dlatego wystarczy zmienić napis na dla taty i gotowe :) Zapraszam TUTAJ  i TUTAJ 


Mój Jakub już takich błędów nie robi :D

Drugim cudownym prezentem są kwiatki, oczywiście też samodzielnie zrobione. Będzie to miły dodatek do laurki. Na inspiracje kwiatków z papieru zapraszam was TUTAJGdy moja córka nie ma pomysłu na prezent z pomocą przychodzi jej książka wydawnictwa Martel - Akademia prezentów. Przed dniem mamy, moja Pati zamknęła się w pokoju i stworzyła dla mnie cudowny odcisk dłoni, właśnie posługując się bardzo szczegółowymi instrukcjami z tej książki. Taki odcisk to także wspaniały prezent na dzień taty.
W książce znajdziemy jeszcze inne inspiracje na dzień taty tj. notes. Polecam zakup, którejś z książek tej serii, ponieważ bardzo fajnie uczą dzieci samodzielnego wykonywania prac plastycznych.


Świetnym pomysłem na prezent jest spełnienie najbardziej skrytego marzenia takiego jak lot balonem, skok z samolotu, albo tak jak w przypadku naszego taty jazda samochodem sportowym po torze wyścigowym. Spełnienie takiego marzenia nie jest wcale takie trudne, a przy jego spełnieniu  przyjdzie wam z pomocą Prezent marzeń, na której znajdziecie do wyboru ponad 3500 atrakcji rozmieszczonych w całej Polsce. Są to atrakcje dla dzieci, kobiet, mężczyzn, par.


Ostatni pomysł, aczkolwiek nie najgorszy to prezenty spersonalizowane. Wybór jest bardzo duży, dzięki czemu można dobrać prezent do upodobań praktycznie każdego. Pomysły na prezenty spersonalizowane znajdziecie TUTAJ Jeśli chodzi o gotowe prezenty, to uważam, że najfajniejsze są te spersonalizowane np. magnesy ze zdjęciami rodzinnymi itp. A wy co przygotowujecie tatusiom w prezencie?

TOP