wtorek, 10 lipca 2018

Personalizowane prezenty, czyli prezenty od serca.

Gdy kochamy, szanujemy, przyjaźnimy się, chcemy te osoby uszczęśliwiać, sprawiać im radość i niespodzianki. Jest do tego bardzo dużo okazji, bardzo popularne takie jak urodziny, imieniny, ślub, narodziny dziecka, dzień mamy, dzień taty, dzień babci, dzień dziadka, dzień nauczyciela, zakończenie roku, rozpoczęcie nowej pracy... Tak mogłabym wymieniać i wymieniać. Gdy osoba, którą chcemy obdarować jest dla nas ważna nawet nie potrzeba specjalnej okazji, żeby obdarować ją i sprawić jej dużo radości. Sprawianie osobom, które się kocha radości, sprawia również nam niewątpliwą radość i przyjemność. Żeby prezent, który chcemy podarować był jeszcze bardziej wyjątkowy warto wybrać personalizowane prezenty, czyli prezenty od serca.


Prezenty na specjalne okazje.

Są takie wyjątkowe chwile w życiu każdego człowieka, w których personalizowany prezent na przykład od ePrezenty.pl stanie się wyjątkową tego wydarzenia pamiątką. Jakie wydarzenia mam na myśli? Jest ich kilka:

Z okazji ŚLUBU lub pierwszego własnego DOMU, możemy podarować młodej parze drzewko dębu czerwonego do posadzenia, zapakowane w pięknej grawerowanej skrzyni. Jak wiadomo drzewko dębu symbolizuje siłę, wytrzymałość, długowieczność. Ofiarowując taką sadzonkę życzymy młodej parze, żeby ich małżeństwo było jak ten dąb: mocne, trwałe i długowieczne.
Kolejnym ważnym wydarzeniem w życiu rodzin są NARODZINY DZIECKA. Z tej okazji warto wybrać taki prezent, który będzie przypominał rodzinie o tej wspaniałej chwili. Wybór prezentów na taką okazję jest bardzo duży, ale mi najbardziej wpadła w oko pozytywka z pudełkiem wspomnień. Pozytywka wygrywa melodię, która ukołysze dziecko do snu, a w jej wnętrzu można schować pamiątki z dzieciństwa, takie jak metryczka ze szpitala, pierwszy smoczek, pierwszy ząbek. Dzięki własnej dedykacji ten prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i osobisty.Miłym prezentem będzie również metryczka w ramie, która może być także piękną dekoracją do pokoju dziecka.
Gdy na świecie pojawia się dziecko mąż i żona stają się mamą i tatą. Dla nich wyjątkowymi dniami stają się DZIEŃ MAMY i DZIEŃ TATY. Żeby uhonorować te wyjątkowe święta, warto wybrać personalizowane prezenty, które każdego dnia będą przypominały, że jesteśmy wyjątkowi dla naszych dzieci, tak jak one są wyjątkowe i najważniejsze dla nas. Każdego rodzica ujmie się za serce, gdy rozpakuje prezent wykonany specjalnie dla niego taki jak personalizowany zestaw: puszka na kawę i kubek, lub inny gadżet związany z zainteresowaniami danej osoby.Prezenty bez okazji.

Oprócz konkretnych okazji możemy podarować komuś np. prezent NA SZCZĘŚCIE. Każdemu w życiu czasami brakuje tego szczęścia i taki prezent jak symboliczna czterolistna koniczynka, powinien sprawić radość obdarowanej osobie, a może naprawdę przyniesie jej szczęście. 


Osobiście uwielbiam kubki. Jako miłośniczka gór z przyjemnością piłabym herbatę, po wyczerpującej wędrówce górskiej, w takim oto kubku. Nawet imię na zdjęciu pasuje :)Prezenty mogą być okazałe, ale również skromne, ale idealnie wpasowane w gust danej osoby tak jak ta zakładka do książki dla zapominalskiego miłośnika książek.To co wam przedstawiłam powyżej to tylko mały przegląd okazji i możliwości prezentowych jakie możecie sobie wybrać na stronie ePrezenty.pl Dzięki personalizowanym prezentom na których możemy wpisać naszą dedykację, konkretne imię, obdarowany poczuje się wyjątkowo i z pewnością będzie bardzo zadowolony z prezentu. 

A wam podobają się personalizowane prezenty? Chcielibyście taki dostać?
*Post powstał we współpracy z marką ePrezenty.pl
TOP