poniedziałek, 15 maja 2017

MasterChef Junior II - Julia Cymbaluk.

Jeszcze niedawno moja Patrycja bardzo była podekscytowana kibicując Julce Cymbaluk podczas finału MasterChef Junior II, a już w ostatni weekend mieliśmy okazję brać udział w warsztatach ze zwyciężczynią II edycji MasterChef Junior Julią Cymbaluk. Dodatkowo pomagał jej Patryk Piskorz. Warsztaty odbyły się w Studio Kulinarne Małe Przyjemności.
Mieliśmy okazję robić pizzę pod czujnym okiem MasterChefów. Przepis okazał się bardzo prosty, a zabawa przy tym była wyśmienita. Obcowanie z Julką i Patrykiem było dla mojej Patrycji wielkim przeżyciem. Fajnie na żywo zobaczyć, porozmawiać z osobą, którą się oglądało w telewizji.


Jak widać na zdjęciu Julka dała z siebie 100%, co widać po jej buzi :)


Nam udało się stworzyć taką oto pizzę, która okazała się dużo pyszniejsza od tej, którą zawsze robił mój mąż, a z której był taki dumny. My zmieniamy przepis, który jest dostępny na stronie MasterChef Junior. Bardzo prosty w wykonaniu, a smak jest wyśmienity. Ciasto najlepsze, jakie kiedykolwiek jadłam. Mniam.Warsztaty zostały zorganizowane z okazji wydania książki z drugiej polskiej edycji MasterChef Junior. W książce znajdziecie kilka słów o wszystkich uczestnikach konkursu, wiele wspaniałych przepisów Julki, oraz po 2 przepisy pozostałych uczestników. Z książki dowiecie się, które kwiatki są jadalne, jakie mamy rodzaje jabłek, sera, pieczywa, który nóż do czego należy używać, oraz wiele innych ciekawych informacji. Książka jest bardzo pięknie wydana, z wieloma świetnymi zdjęciami uczestników, jurorów i oczywiście dań :)


Artykuł sponsorowany
TOP