czwartek, 18 maja 2017

DIY Kartki na dzień mamy.

Moja córka zawsze się mnie pyta: Cokolwiek co ci zrobię to ci się spodoba? Odpowiedź jest zawsze jedna i ta sama. TAK. Własnoręcznie zrobione prezenty na dzień mamy to zawsze będzie wyjątkowy prezent. Znalazłam dla siebie i dla was kilka fajnych pomysłów na dzień mamy, aczkolwiek wiele z tych kartek można zrobić na najróżniejsze okazje. Zapraszam na inspiracje.

Zacznę od najukochańszego przeze mnie typu prac plastycznych, czyli z wykorzystaniem rączek i oczywiście nóżek, ale nóżki niestety tylko malutkie wyglądają cudnie. Natomiast rączki długo mogą służyć do tworzenia najcudowniejszych prac. Osobiście kilka razy takie prace z moimi dziećmi robiłam.

    
           http://www.iheartartsncrafts.com                                                        http://tiffkeetch.blogspot.ie


Kolejnym pewniakiem są kartki z kwiatkami, bo która mama nie lubi dostawać kwiatki w najróżniejszej postaci :)

                                                          http://www.hellowonderful.co   

                                                          http://www.theartdream.com       

Pomysłowość ludzka nie zna granic i różnorodność materiałów jakie są wykorzystywane do prac jest bardzo bogata. Oto kwiatki z popcornu. Cudne :)

Po kwiatkach czas na ukochane przez moją córkę serduszka. Ma na ich punkcie lekkiego fiśka. Na każdej pracy mały, czy też duże, ale serduszko musi być.Na koniec równie proste, aczkolwiek bardzo urokliwe propozycje kartek.
Szablon do zrobienia takiej cudnej filiżanki znajdziecie TUTAJMoja córka w tym roku chyba nie da mi żadnej kartki, bo w pracowni plastycznej do której uczęszcza robią jakiś projekt tajemnicę. Gdy to dostanę to oczywiście się pochwalę :) 

Jeśli wolicie przestrzenne kwiatki, które też są cudnym prezentem na dzień mamy to zapraszam na inspiracje TUTAJ


TOP