wtorek, 3 grudnia 2013

List do Mikołaja.

Święta się zbliżają wiec list trzeba było napisać lub coś w tym stylu :) To nic niezwykłego, ale w tym roku ten list uświadomił mi, co ja najlepszego zrobiłam.

Kocham te Swoje robale, ale rozpuściłam je niemiłosiernie. Kuba stwierdził, że musi mieć 6 prezentów, bo przecież zawsze tyle ma. Nie są to prezenty tanie: gry na ps3, łyżwo-rolki, książka Harrego Pottera to najtańszy z nich. Pati też ma już Swoje marzenia. Jej marzenia w tym roku są bardzo drogie. Uwielbiam jak jest dużo prezentów pod choinką, ale postanowiłam, że trzeba z tym skończyć i pomyśleć trochę o sobie a nie tylko o nich.

A to list do Mikołaja w wersji Patrysiulkowej. Jak myślicie co Ona sobie zażyczyła ?


11 komentarzy

 1. Jaki piękny list :)

  http://rodzice-plus-dziecko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja obstawiam że czerwona kulka to angry bird. Domek - dla lalek? Reszty chyba nie rozszyfruje. Moja córeczka narysowała samochód dla barbie z ogromną kierownicą a synek napisał (z niewielką pomocą) co chce - domek na drzewie :P No i to dostaną i pewnie jeszcze od babć jakieś drobiazgi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czerwona kulka to ptak Angry Birds! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. No nieźle, dobrze, że moja jeszcze nie umie pisać, ale w sklepie już paluszkiem pokazuje, że chce "to".
  Zgadzam się z dziewczynami, że czerwony z dziobem to angry bird, żółte z kułeczkiem kojarzy mi się z pierścionkiem, domek dla lalek, a niebieskie wygląda jak odwrócony czołg. Ciekawe ma pomysły Twoje dziecię, reszty niestety nie zgadnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Domek dla lalek i jakiś czerwony futrzak:) List do Mikołaja świetna sprawa, ale masz rację, trzeba z nim uważać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. hmm, a więc: angry bird, domek dla lalek, pierścionek, maszynka do robienia baniek mydlanych... a resztę to nie wiem co to...czysta abstrakcja xD

  OdpowiedzUsuń
 7. no fajnie tylko jeszcze zimy niema i swiety niepszyjedzie saniami

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :) Agnieszka


TOP