środa, 2 października 2013

Drewniane zabawki - ręcznie robione.

Niedawno dostałam od firmy Kutita ręcznie robioną, drewnianą grę memory.

 Pati gdy tylko zdołała  rozpakować przesyłkę, zaczęła oglądać kolorowe obrazki , które zostały ręcznie namalowane na kosteczkach. Lecz zanim córcia zabrała grę do swojego pokoju sprawdziłam kosteczki czy są gładkie, równe. Okazało się, że wykonanie jest w porządku - bez wad czy niedociągnięć. A oto ona.

 Po kontroli jakości Pati pokazała mi jak się w nią bawić. Byłam zaskoczona,  bo nie miałyśmy jeszcze tego rodzaju gry. Pewnie w przedszkolu tak się bawią. Nikomu nie muszę mówić, że taka zabawa świetnie rozwija pamięć i spostrzegawczość dzieci, bo to chyba każdy wie. Zaletą tego produktu jest materiał z którego jest wykonana, czyli drewno, dzięki temu zabawka jest wytrzymała i posłuży nam długo . Ma jeszcze jedną wielką zaletę -  zabawki są również robione na zamówienie, więc jeślibyśmy chcieli mieć memory np. z samochodami, traktorami itp to nie problem.

A co sama pani Agnieszka mówi o Swojej firmie:KUTITA


Przede wszystkim jesteśmy rodzicami !!!

Pomysł tworzenia ręcznie robionych, drewnianych zabawek powstał,
gdy zetknęliśmy się z problemem zakupu ciekawych, kolorowych i edukacyjnych zabawek
dla naszego 2 - letniego syna Adasia.
To on natchnął nas do odejścia od chińskiej tandety, do powrotu do zabawek drewnianych, ręcznie wykonywanych, edukacyjnych i niepowtarzalnych.
Przedmioty są tworzone, wycinane i malowane przez nas. Wykorzystujemy farby i lakiery spełniające normę Bezpieczeństwa Zabawek, aby każdy kupujący miał poczucie kupowania rzeczy najlepszych i bezpiecznych, wykonanych z pasją i cieszących oko dzieci. Wykonujemy układanki, puzzle edukacyjne, drewniane wieszaki o najdzikszych kształtach i kolorach, miarki wzrostu a także wiele innych przedmiotów. Wycinamy z drewna, a więc z ekologicznego i najwspanialszego surowca, co daje gwarancję ich trwałości i wielopokoleniowości.
Jesteśmy otwarci na propozycje, jeśli marzy się Wam coś drewnianego dla dziecka, postaramy się podołać wyzwaniom.
Rysunki są kolorowe i śliczne, mają budzić uśmiech na twarzach dzieci, a jednocześnie być pomocne w odkrywaniu świata. Wielkość elementów jest dostosowana do wieku dziecka.

 A oto inne produkty wykonane przez nich:Wyniki candy już jutro !!!

TOP