piątek, 27 września 2013

Tablica do malowania

Nie jest to żadna nowinka, że dzieci lubią malować kredą po tablicy. Sama to lubiłam i Wy pewnie też.Moja Pati bardzo lubi malować, więc zastanawiałam się czy nie kupić jej taką tablicę. Już jakiś czas temu szukając odpowiedniej, ku mojemu zdziwieniu odkryłam, że nie muszę się ograniczyć do małej tablicy takiej jak na zdjęciu.


Oprócz zwykłych tablic mamy do dyspozycji farby tablicowe oraz specjalne naklejki: arkusze o różnych wymiarach albo już gotowe wycięte kształty np. zwierzątek. Najlepsze jest to, że nie musimy już się ograniczać tylko do koloru czarnego. Dostępne są np. farby w całej palecie barw. Sami zobaczcie co możemy wyczarować dzieciom :)


Źródło:www.kidsomania.com


Ten wielki wybór jaki jest w tej chwili trochę namieszał mi w głowie. Sama już nie wiem co byłoby najfajniejsze i w jakim kolorze.

6 komentarzy

 1. Świetny pomysł z tą tablicą, zwłaszcza z tą na ścianie. Ja wprawdzie chciałam moją Małą zapoznać najpierw z malowaniem kredkami Crayola, ale wolała je gryźć zamiast rysować, dlatego z kredą i tablicą poczekam aż będzie miała ze dwa lata. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa. Ja myślałam o zakupieniu arkuszu właśnie, był chyba w Lidlu w promocji. Po Twojej notce mam pełno pomysłów w głowie. no, ale na to mam jeszcze kupę czasu. :) pozdrawiam z http://przewijak.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja ostatnio widziałam farbę na ścianę że się malowało ścianę i robiła się tablica:) w Castoramie coś takiego widziałam:)
  Myśmy z mężem kupili chrześnikowi taką dwustronną tablicę do malowania kredą a z drugiej strony piszę się pisakiem:) i jest na magnesy:)
  Fajna sprawa dla dzieciaka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja ostatnio w Castoramie widziałam farbę którą się malowało ścianę i była powłoka tablicy i można było po niej kredą:)
  Z mężem kupiliśmy chrześnikowi tablicę na nóżkach dwustronną, z jednej strony pisało się kredą a z drugiej pisakiem i można było magnesy przypinać:)
  Fajna sprawa dla dzieciaka;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, są farby i okazało się, że można kupić w najróżniejszych kolorach o czym nie wiedziałam. Naklejki też dobry pomysł żeby np obkleić drzwi. Te tablice też super sprawa. Są też farby magnetyczne, ale jeszcze nie zgłębiłam tego tematu dobrze.

   Usuń
 5. Jak mój maluch się urodzi i podrośnie, też mu sprawię jakąś przestrzeń do malowania kredą. Najbardziej podoba mi się patent z jedną ścianą wymalowaną taką farbą. Szkoda, że kiedyś takich rzeczy nie było. :)

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :) Agnieszka


TOP