czwartek, 5 września 2013

Wycieczka do biblioteki.

Czytając różne blogi, często opisujecie ciekawe książki, które warto kupić. Niestety jest to wydatek dość spory jeśliby się chciało mieć je wszystkie, nie wspominając już o tym, że dużo zajmowałyby miejsca. Dużo słyszałam o słoniu Elmerze. Chciałam się dowiedzieć co to za książka ??? Czemu ją tak chwalicie ??? Pomyślałam sobie, że zobaczę czy jest w bibliotece dla dzieci. Nie byłam jednak pewna czy ją tam znajdę.

Pod koniec wakacji zrobiliśmy więc sobie wycieczkę do biblioteki zwrócić stare książki i poszukać inne a w tym Elmera.Książek z serii Elmer było kilka.Pati obejrzała , lecz niestety jej się nie spodobała. Pati jako fanka Świnki Peppy szukała kolejnych książeczek z tej serii. Znalazła ich kilka. Jestem z tego zadowolona, bo zamiast siedzieć przed komputerem i oglądać kolejne odcinki Peppy czytamy wspólnie jej przygody :)Kiedyś w bibliotece były tylko książki :( Teraz maluchy mogą się również tam pobawić :) Są układanki, gry, a nawet komputery.

Chodziliśmy również na wakacyjne zajęcia dla maluchów.


Oczywiście nie chodziłyśmy same :) Towarzyszył nam Kuba. Od kilku miesięcy też polubił książki :)
Do tej pory jego ulubiona seria to był : Scooby Doo.Natomiast teraz stał się fanem Harrego Potera.

Podsumowując, serdecznie polecam wycieczki do biblioteki. Nasza jest super. Mam nadzieję, że wasza jest tak samo fajna :)
TOP