niedziela, 12 stycznia 2014

Projekt: Dzieje przodków.

Czy interesują Was dzieje Waszych przodków? Czy zastanawialiście się kiedyś kim byli, co robili, gdzie mieszkali itp. Może któryś z Waszych przodków walczył w jakiejś wojnie a może był znanym w swoich czasach artystą?Dzieje mojej rodziny ze strony taty są bardzo ciekawe. Przez wiele lat nie bardzo mnie to interesowało, ale gdy pojawiły się dzieci zaczęłam się zastanawiać co im powiem, gdy w przyszłości się zapytają: skąd pochodzimy? jakie są dzieje naszej rodziny? kim był prapradziadek?

Chcę znać na te pytania odpowiedź, dlatego rozpoczynam projekt :Czyli dzieje rodziny Ostromęckich.

Nie wiem do ilu pokoleń uda mi się dotrzeć wstecz. Będzie to trudne zadanie, bo wcześniej nigdy tego nie robiłam. Nie wiem ile czasu mi to zajmie.

Projekt będzie miał II etapy:

I. Zbieranie informacji tam gdzie się da i u kogo się da.

II. Wyprawy śladami przodków.

III. Podsumowanie.

Na bieżąco będę się z Wami dzieliła moimi odkryciami :)

Jeżeli zechcecie wesprzeć mnie w moim projekcie udostępnijcie to zdjęcie na pasku bocznym na Waszych blogach. nigdy nic nie wiadomo kto to czyta i może znajdzie się ktoś kto mi pomoże w poszukiwaniach. Link do zdjęcia:   http://superdzieciaczki.blogspot.com/p/dzieje-przodkow.htmlJeżeli jakaś firma zechce za sponsorować nasze wyprawy i zrobienie albumu proszę o kontakt na maila:

superdzieciaczki@gmail.com
TOP