środa, 28 sierpnia 2013

Niesamowite zabawki dla najmłodszych czyli Kiddieland

Kiddieland to angielska firma, której zabawki dla dzieci są przepiękne i wykonane z wysokiej jakości materiałów . Zakochałam się w ich zabawkach, gdy moja córcia dostała od chrzestnego odkrywczy domek na 1 urodziny. Te cudo gościło w naszym domu przez 2,5 roku zajmując honorowe miejsce w salonie :)
 W serii postów przedstawię moim zdaniem najfajniejsze zabawki dostępne na naszym rynku tej firmy. Wszystkie zabawki, które opiszę widziałyśmy (ja i Pati ) osobiście. Były przez nas wymacane a Pati się nimi bawiła.

Zacznę od naszego ukochanego odkrywczego domku.


 Zabawka jest pełna ciekawych niespodzianek, różnych światełek, a odgłosy i melodyjki zaskakują nas prawie w każdym miejscu zabawki. Pralka, kuchenka, telefon wydają naturalne odgłosy. Pies szczeka, drzwi skrzypią. Śpiący mieszkaniec chrapie, świeci się lampka i telewizor. W łazience wystarczy podnieść klapę sedesu, aby usłyszeć odgłos spuszczanej wody :) Po naciśnięciu ptaszka na drzewku usłyszymy muzyczkę. Na dachu domku przy zmianie dnia na noc i odwrotnie, usłyszymy odpowiednie odgłosy np. sowę. Samochodzik jeździ wokół drzewka. Długo można by opisywać ten domek.
Jest piękny, solidnie wykonany, łatwo można go przenosić a zabawa gwarantowana na długo :) Jak dla mnie to super zabawka dla dziewczynki jak i dla chłopca. Przeznaczenie wiekowe według producenta to + 18 mies. Ale Pati bawiła się nią od 1 roku życia :)TOP