poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wystawa prac pracowni plastycznej w Łomży.

W niedzielę byłyśmy z Patrycja na wystawie prac dzieci uczestniczących w zajęciach pracowni plastycznej MDK w Łomży.  Dla mojej córki nie była to zwykła wystawa. Po raz pierwszy jej prace zawisły na publicznej wystawie. Dla każdego artysty to niesamowite przeżycie. Nie będę ukrywać, że dla mnie było to również wspaniałe przeżycie podziwiać prace córki, wśród innych pięknych prac.Zdjęcie z Anią Bureś, która od lat prowadzi tę pracownię. Tak przy okazji chrzestna mojej córci chodziła do niej:) 


Po krótkim powitaniu, mogliśmy podziwiać przepiękne prace młodych artystów i tych ciut starszych. Dziś niech zdjęcia przemówią :)

Płótno jest dziełem zbiorowym, w tym dziewczyn  :)


Po prawej rysunek mojej Patrycji, natomiast po lewej portret mojej córki stworzony przez jej koleżankę Karinkę, z którą pozuje :)


Środkowy las.


To pierwsza wystawa Patrycji, ale mam nadzieję, że nie ostatnia. Nie wystarczy sam talent, żeby być dobrym trzeba się kształcić w tym kierunku. Poznawać różne techniki, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

13 komentarzy

 1. OO jak miło, pamiętam kiedyś chodziłam do Pani Bureś na dodatkowe lekcje plastyki;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ wspaniały pomysł :D Chętnie wybrałabym się na taką wystawę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje. Ale bym była dumna i blada 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Rośnie artystka. Piękne prace, a taka wystawa to nie lada przeżycie dla Twojej córki. Pewnie dumna chodziła, a i Ty razem z nią :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To na prawdę wspaniałe uczucie dla matki patrzeć jak rozwija się dziecko, jak pnie się w górę, zdobywa szczyty...wiem coś o tym :) Jestem dumną mamą prawie 18 -letniego syna, który rozwija swoje pasje. Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dawno nie byłem w galerii, a widać, że dzieciaki naprawdę mają talent;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Swietne sa takie wystawy. Dzieci - artysci mogą pochwalić sie swoimi pracami. Z chęcią sam bym się wybrał na taka wystawę

  OdpowiedzUsuń
 8. Swietne sa takie wystawy. Dzieci - artysci mogą pochwalić sie swoimi pracami. Z chęcią sam bym się wybrał na taka wystawę

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! To dopiero osiągnięcie i duma dla mamy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wcale się nie dziwię z tej dumy, która Cię rozpiera :) Sama też bym była dumna jak paw, gdyby takie piękne prace mojego dziecka zawisły na podobnej wystawie. Gratuluję Córci talentu ! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję i życzę jak najwięcej sukcesów na tym polu! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Masz bardzo zdolne dziecko, ale ja tez sie swoja pociecha musze pochwalić, bo czesto zaskakuje mnie informacja, ze powinnysmy wybrac sie do biblioteki, bo jej praca z przedszkola wisi na bibliotecznej wystawce :-) Karola Jusin

  OdpowiedzUsuń
 13. Jestem pod wrażeniem tych prac. Zdolne te dzieci!

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :) Agnieszka


TOP