piątek, 27 kwietnia 2018

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.

To, że wręcz należy upamiętnić Pierwszą Komunię Świętą dziecka nie muszę nikogo przekonywać, ale jak to zrobić chętnie wam podpowiem. 
Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej propozycje:

Album pamiątkowy.

Pierwszą z propozycji, którą chcę wam zaproponować to Album pamiątkowy np. od Wydawnictwa Zielona Sowa. Piękny, elegancki, z mądrymi przesłaniami dla dziecka, będzie idealną pamiątką. Dodatkowo w albumie spisuje się najważniejsze informacje dotyczące komunii, a goście wpisują do niego życzenia dla dziecka. Gdy wypełnimy album, wkleimy zdjęcia mamy wszystkie wspomnienia w jednym miejscu, do których łatwo będzie wrócić. Jeżeli chcecie więcej poczytać o albumie i biblii, którą my wybraliśmy znajdziecie to TUTAJ.Fotoksiążka.

Podczas ważnych uroczystości, zawsze robione są zdjęcia. Tak też oczywiście jest podczas Pierwszej Komunii Świętej. Zdjęć bywa naprawdę dużo, kilka możemy wkleić do albumu pamiątkowego, natomiast co z resztą. Warto zdjęcia zeskanować i zrobić pamiątkową Fotoksiążkę, do której będziemy mogli wracać kiedy zechcemy. Taka fotoksiążka to również świetna pamiątka dla dziadków, chrzestnych. My naszą fotoksiążkę wykonaliśmy w firmie Printu.pl i pokazałam wam ją TUTAJ
Pudełko.

Często goście przynoszą kartki z życzeniami. To bardzo miły gest, ale co później z tym zrobić? Jeżeli macie trochę zdolności plastyczno - technicznych to możecie zrobić ozdobne pudełko, które pomieści w sobie wszystkie kartki, które otrzyma wasze dziecko i samo w sobie będzie pięknym prezentem. 
Instrukcję krok po kroku znajdziecie TUTAJ.Sposobów na zatrzymanie wspomnień jest jak widzicie wiele i wcale nie wykluczają się one wzajemnie. 

Artykuł sponsorowany