poniedziałek, 26 listopada 2018

Wymiana mebli i agd, czyli jak znaleźć najlepszy transport.

Przychodzi taki czas w życiu każdej osoby (czyt. kobiety), że zaczyna  marzyć nam się wymiana mebli i agd. Powodów tej wymiany może być bardzo wiele. Stara kanapa, która była taka modna i ładna o kolorze kremowym, stała się po kilku latach użytkowania brzydka i zepsuta. Sprzęty w kuchni też więcej niż 10 lat nie wytrzymują w dzisiejszych czasach. Tak naprawdę im  nowszy sprzęt tym szybciej się psuje. Dzisiejsze agd to nie to samo co sprzęty naszych rodziców, które działały po 20, 30 lat. Oj nie, te czasy już się skończyły, zresztą i my staliśmy się większymi konsumentami. Już nie chcemy mieć w domu takich samych mebli  przez całe życie. 


Sama też nie lubię mieć tych samych mebli przez wiele lat. Dlaczego? 

Po pierwsze rzeczy podczas używania się niszczą, tracą swój kolor, przy dzieciach zdarzają się jakieś uszkodzenia. To nie są już te same meble, którymi się zachwycaliśmy podczas zakupów. Z biegiem lat tracą swój urok. 

Po drugie zmienia się moda, ale nawet jeżeli nie podążamy za nią, to zmienia się również nasz gust. W tym momencie mam dom w kolorach brązu, co nie rozjaśnia i tak ciemnego mieszkania. W tym momencie marzą mi się jasne meble, które nadałyby mojemu mieszkaniu świeżości, tak żebym mogła się poczuć jakbym miała nowy dom.


Czasami robimy nieprzemyślane zakupy, albo ich funkcjonalność a raczej jej brak, wychodzi dopiero w praktyce. Takim to sposobem komodę, którą kupiłam kilka lat temu do dużego pokoju, chciałabym zamienić na regał, z dużą ilością miejsca do przechowywania. Gdy rozdzieliliśmy rodzeństwo, przez co my rodzice, straciliśmy sypialnię i przy okazji szafę na ubrania, komoda nie jest wystarczająco duża żeby pomieścić nasze ubrania. Dlatego upatrzyłam sobie świetny, jasny regał. Niestety sklep w którym mogę go nabyć jest prawie 200 km od mojego miejsca zamieszkania, natomiast cena transportu proponowana przez ten sklep jest kolosalna. Musiałabym zrezygnować z jego zakupu, gdyby nie Furgonetka Giełda , z której mam zamiar skorzystać.
 Co to jest Furgonetka Giełda?

Jest to serwis, w którym można zlecić np. transport pralki . Jak to się robi? Wystarczy dodać w tym serwisie bezpłatne ogłoszenie, natomiast zainteresowani przewoźnicy złożą nam swoją ofertę wraz z wyceną. Wówczas my, nie wychodząc z domu, nie przeglądając miliona ofert w lokalnej prasie, bez zbędnych telefonów z zapytaniem o ofertę danej firmy, możemy szybko przejrzeć oferty, które do nas wpłynęły i wybrać tę najkorzystniejszą dla nas. Jak dla mnie jest to bardzo ciekawe i wygodne rozwiązanie naszych problemów z transportem rzeczy wielkogabarytowych. Dzięki takiej opcji transport dużych rzeczy nie jest już problemem.

Zlecający po wybraniu najlepszej dla siebie opcji, otrzymuje bezpośrednie namiary na daną firmę.

Ile musimy zapłacić za korzystanie z serwisu Furgonetka.pl?

Osoby zlecające transport, mogą dodawać swoje ogłoszenia zupełnie za darmo. Nie ma żadnych za to opłat.

Czy korzystanie z serwisu Furgonetka.pl jest bezpieczne?

Każda firma transportowa jest sprawdzana przez serwis, dodatkowo po wykonaniu usługi, osoba zlecająca ma możliwość wystawić komentarz danej firmie transportowej, dlatego zawsze przed dokonaniem wyboru, warto poczytać komentarze innych klientów. Żeby taki system dobrze funkcjonował, samemu również warto poświęcić chwilkę, żeby wystawić opinię firmie transportowej, tak żeby inni zamawiający mieli dostęp do  najrzetelniejszych informacji.

Jak wam się podoba taki serwis. Mi bardzo, bo problemy z transportem zawsze spędzały mi sen z powiek i nie raz psuły moje plany zakupowe.Post powstał we współpracy z Furgonetka.pl

Zdjęcia pochodzą z serwisu Pixabay.com
TOP