środa, 1 sierpnia 2018

Zatrzymać wspomnienia.

Czasami przeglądam zdjęcia z dzieciństwa Patrycji i nie mogę się nadziwić jak bez składu, ładu i jakiegokolwiek zamysłu pstrykałam zdjęcia. Tak dokładnie pstrykałam, bo robieniem zdjęć nazwać tego nie można. Teraz po tych wszystkich latach bardzo żałuję, że nie widziałam potrzeby szczególnego zadbania o miejsce gdzie robię, ubrania w jakim robię zdjęcie dzieciakom oraz o to czy zdjęcia są ostre. Co zabawne robiłam zdjęcia tym samym aparatem co teraz, a zdjęcia różnią się jak niebo i ziemia. Niestety czasu nie cofnę, ale przynajmniej od kilku lat staram się robić takie zdjęcia, które będę mogła umieścić w ramce, lub zrobić z nich fotoalbum.
Przy okazji robienia takiej sesji można całkiem dobrze się bawić. Zresztą sami zobaczcie jak nam to wyszło i zachęcam was do patrzenia, kombinowania i ciągłego rozwoju, bo czas szybko płynie i tylko na zdjęciach i filmach możemy go zatrzymać. Nie przejmujcie się jeżeli zdjęcia nie są takie super jak u profesjonalnych fotografów, aczkolwiek i takie sesje warto czasami zrobić całej rodzinie.


 Bluza - BonprixPs. na zdjęciach nasze pierwsze uzupełnienie garderoby na jesień. Bardzo podobają się Patrycji te ogrodniczki (są z elastycznego materiału) i ta kurtka, która jest dość cienka, ale na pierwsze chłody będzie akurat, natomiast bluz nigdy za dużo. A wy już jakieś zakupy poczyniliście?


*Post powstał we współpracy z marką Bonprix.


TOP