poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Buty i ubrania sportowe z Go Sport.

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny, a co za tym idzie jesień. Jak co roku, gdy przychodzi do mierzenia ubrań z okresu wiosennego okazuje się, że dzieci przez wakacje urosły jak na drożdżach i większość ubrań stała się dla nich za mała. Cóż robić? Czy się chce, czy też nie, trzeba zakupić kilka nowych ubrań plus buty na zbliżające się chłodne dni. Dzisiaj chciałam pokazać wam buty i ubrania sportowe z Go Sport ich własnych marek  Athli-tech i UP2GLIDE.


Na mojej liście zakupowej znalazły się takie ubrania jak bluza, spodnie dresowe, dresy, bluzki, czapka oraz buty sportowe. Moja córka preferuje ubrania sportowe, ze względu na codzienne lekcje wf oraz wygodę jaką taka odzież jej zapewnia. Podobnie jest z moim synem, chociaż on zaczął woleć dżinsy do codziennego noszenia, ale odzież sportowa jest i mu niezbędna do szkoły i nie tylko.


Co do jakości tych produktów, byłam pozytywnie zaskoczona, ponieważ kupiłam je w bardzo dobrych cenach np. za buty dla Patrycji zapłaciłam 39,90 natomiast  kompletny dres kosztował 89.99 a czapka to  9,99 w promocji, których w tym sklepie znajdziecie trochę. Co do materiału z których są ubrania, jest on przyjemny w dotyku, natomiast co do trwałości to podczas zabawy na scateparku Patrycja przejechała się na pupie (tak jak to widać na zdjęciu) i nic spodniom się nie stało. Co do rozmiarówki ubrań, moja córka nosi rozmiar 140 i taki właśnie zamówiłam. Jak widzicie ubrania są w sam raz ani za duże, ani za małe.
Buty również wyglądają na solidne i są wygodne. Przeważnie nie ryzykuję zakupu przez internet obuwia, ale tym razem to zrobiłam i rozmiarówka okazała się trafiona. Jeżeli nie macie przekonania do zakupów przez internet Go Sport posiada sklepy stacjonarne w większych miastach.Strona internetowa Go Sport jest bardzo intuicyjna, a zamówienia są bardzo szybko realizowane. Natomiast w razie problemów obsługa strony reaguje bardzo szybko. Muszę im dać za to duży plus.


Osobiście ostatnio dowiedziałam się, że muszę kupić synowi halówki (takie buty sportowe) na nowo wybudowaną halę sportową przy jego szkole i takie buty kosztują od około 150 zł wzwyż, natomiast w Go Sport znalazłam tego typu buty za 29,99 z Athlitech oraz model za około 80 zł i poważnie zastanawiam się nad ich zamówieniem. 
*Post powstał we współpracy z marką GoSport.pl
TOP