wtorek, 17 kwietnia 2018

Jak zatrzymać wspomnienia z Pierwszej Komunii Świętej?

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to niewątpliwie wielkie przeżycie dla dziecka, jak i dla całej rodziny, który chcemy zapamiętać na całe życie. Ostatnio mój tata przyniósł mi odnalezione, gdzieś w zakamarkach moje zdjęcie z Komunii. Znalazł tylko jedno a pamiętam, że było ich trochę więcej. Gdzie one są? Nie wiem, może kiedyś się znajdą. Jak uniknąć takiej sytuacji? Jak zatrzymać wspomnienia z Pierwszej Komunii Świętej? Sposób na to jest bardzo prosty, aczkolwiek wtedy jeszcze niedostępny.
O czym piszę? Oczywiście mam na myśli Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej w formie fotoksiążki od Printu.pl. Ta prosta w wykonaniu fotoksiążka, przypominająca wyglądem książkę to fantastyczna alternatywa dla zwykłego albumu. Dzięki niemu wspomnienia uwiecznione na zdjęciach nie zgubią się, nie powinny się zniszczyć, a trzymane na półce ze zdjęciami powinny cieszyć nasze oko wtedy, gdy my tego będziemy chcieli, a nie gdy się przez przypadek znajdą. Zaletą takiej fotoksiążki jest prostota jego wykonania. Na stronie Printu.pl znajdziecie gotowe, ciekawe szablony na różne okazje takie jak: Pierwsza Komunia Święta, ślub, chrzest, dzień mamy, dzień taty itd. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia i umieścić je w odpowiednich miejscach, a album stworzy się w mgnieniu oka. My tworzymy fotoksiążkę od Printu.pl od samego początku do końca. Samemu wybieramy kształt, wielkość, ilość stron a także w jakiej oprawie chcemy (twardej, czy miękkiej, błyszczącej czy matowej) Od naszych wyborów zależy jego cena.

WAŻNE, aby posiadać zdjęcia w dobrej jakości, wtedy na pewno nie rozczarujecie się fotoksiążką, który sam w sobie jest wykonany ze starannością. Realizacja zamówień przebiega sprawnie i szybko. Jestem tego pewna, ponieważ nie jest to nasza pierwsza fotoksiążka od Printu.pl W przypadku Patrycji również mam zamiar stworzyć taką pamiątkową fotoksiążkę, żeby cieszyć się wspomnieniami przez wiele lat.

Dla naszych czytelników firma Printu.pl przygotowałaWystarczy kliknąć TUTAJ, aby go sobie pobrać. Po jego pobraniu należy złożyć zamówienie w ciągu 14 dni. 

11 komentarzy

 1. Jestem wielką fanką fotoksiążek. To świetna pamiątka i do tego doskonale prezentuje się na półce. Dzisiaj, kiedy mało kto wywołuje zdjęcia fotoksiążka to rozwiązanie idealne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. To również bardzo fajny pomysł na pamiątkę dla dziadków :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie pamiatki nn przede wszystkim za ponadczasowość i jakosc

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna pamiątka, fantastycze wspomnienia zapisane na zdjęciach w pięknej oprawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, ze jest teraz taka opcja - i szkoda, że za czasów mojej Komunii nie była rozpowszechniona.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia to zawsze cudowna pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To idealna pamiątka a tą firmę najczęściej wybieram bo są niezawodni

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczny pomysł i pamiątka na całe życie

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam fotoksiążki i jest więcej niż pewne, że z komunii też dzieciakom zrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam takie fotopamiątki :)

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :) Agnieszka


TOP