środa, 21 marca 2018

Sukienka pokomunijna na przyjęcie.

Sukienka pokomunijna na przyjęcie, które odbywa się po Pierwszej Komunii  Świętej to temat, który  jest równie ważny jak strój na samą komunię. Dzieci w tym dniu powinny czuć się wyjątkowo, dlatego chłopcy ubierają garniturki, a dziewczynki stroją się w eleganckie sukienki. 
Przeglądając strony z ofertą sukienek pokomunijnych spotkałam się z propozycjami bardzo bogatymi, które wyglądały jak balowe, aż po skromne propozycje. To na co się zdecydujemy w naszym wyborze, tak naprawdę zależy od takich czynników jak: ilość pieniędzy jaką dysponujemy, miejscem w którym będzie odbywało się przyjęcie komunijne, czy też gustem dziecka, albo jego mamy.

My jak wiecie urządzamy skromną Pierwszą Komunię Świętą Patrycji. Nie robimy niczego na pokaz, a przyjęcie będzie odbywało się w domu. Nie oznacza to jednak, że moja córka nie chce w ten dzień wyglądać wyjątkowo, dlatego długo przeglądałyśmy różne propozycje, aż do czasu.

Pewnego dnia szukając sukienki dla siebie w sklepie Bonprix, zajrzałam do oferty dla dziewczynek do działu sukienki bonprix . W moje oczy rzuciła się jedna z ich propozycji, która od razu mnie oczarowała. Nie chcąc narzucać Patrycji swojego zdania, pokazałam jej wszystkie propozycje sukienek dla dziewczynek. Przy sukience, która zachwyciła mnie, moja córka zrobiła WOW ale PIĘKNA. Już wtedy wiedziałam, że to właśnie ta sukienka pokomunijna będzie zdobiła Patrycję podczas przyjęcia. 
Sukienka którą wybrałyśmy ze sklepu internetowego jest bardzo elegancka, ale zarazem prosta. Ma piękne detale typu hafty i błyskotki, ale nie są one zbyt przesadne. Sukienka jest bardzo zwiewna i dziewczęca, dzięki delikatnemu tiulowi.  Jakość materiału jest bardzo dobra. Co do wielkości, wybrałam rozmiar w którym córka chodzi na co dzień i sukienka okazała się idealna.  Moim zdaniem Patrycja prezentuje się w niej doskonale, dzięki temu będzie czuła się w tym dla siebie ważnym dniu wyjątkowo. 


A jak wasze przygotowania do tego wyjątkowego dnia? Oczywiście jest to pytanie do rodziców dzieci komunijnych :)

Artykuł sponsorowany
TOP