poniedziałek, 8 maja 2017

Maj.


Przy okazji pięknej pogody postanowiłam pokazać wam moje zakupy z wyprzedaży w Endo. Kupiłam 4 koszulki dla Pati i 2 dla Kuby. Niestety w wyprzedaży był bardzo mały wybór największego rozmiaru.


Przed pierwszym użyciem od razu je wyprałam. Z ciuszkami nic się nie stało. Przynajmniej moje egzemplarze są wykonane z przyjemnej 100% bawełny. Wszystkie bluzki i 1 tunikę kupiłam za 19,90.

Ogólnie nie mam zastrzeżeń poza jednym faktem. Rozmiarówką. Niestety jest ona zawyżona. Na poniższym zdjęciu TUNIKA na 134, czyli dokładnie na rozmiar mojej Pati. Jak widać tuniki to to nawet nie przypomina. Gdybym kupiła ją w regularnej cenie około 60 zł byłabym wściekła i musiałabym ją zwracać. Resztę ciuszków kupiłam w rozmiarze na zaś czyli 140, który okazał się na teraz. Zatem wniosek z tego, że jeśli zdecydujecie się na zakupy w Endo, trzeba wybierać większe rozmiary.


Mój wniosek jest taki, że w dobrej promocji można pokusić się o kupno ciuszków tej firmy. Jak dla mnie regularna cena jest zawyżona. Natomiast teraz zapraszam was do pooglądania kliku zdjęć.
TOP