piątek, 12 maja 2017

Fotoksiążka od Saal-Digital.

Przez wiele lat wychodziłam z założenia po co mi tam taka fotoksiążka, mam pełno zdjęć w komputerze, na dysku przenośnym. Szkoda pieniędzy na taką fotoksiążkę. Myślałam tak do czasu, gdy któregoś dnia, całkiem niedawno mąż mówi do mnie: Laptop nam się zepsuł !!! O rety, tam jest masę zdjęć naszych dzieciaczków, plus wszystkie zdjęcia klasowe Pati. Z przerażeniem spytałam się czy da radę zdjęcia odzyskać. Udało się, ale kilka dni później mąż mówi, że nie może odpalić dysku przenośnego. Tam kolejna porcja zdjęć, tym razem z wczesnego dzieciństwa naszych dzieciaczków. Wtedy doceniłam walory fotoksiążek. One nie zepsują się pochłaniając w nicość pamiątki, których nie da się odtworzyć. Dlatego zdecydowałam się na stworzenie takiej fotoksiążki od Saal-Digital naszej rodziny.


Tworzenie fotoksiążki od Saal-Digital jest bardzo proste. Dostępne są gotowe szablony, ale także możemy sami tworzyć książkę jak nam się podoba. Ja zdecydowałam się na mniej zdjęć, ale większych.
Jakość fotoksiążek Saal-Digital jest bardzo wysoka. Okładka jest twarda, a strony grube, natomiast druk jest wysokiej jakości. Wszystkim nam bardzo się spodobała. Osobiście jestem bardzo wymagająca, ale tutaj nie mam do czego się przyczepić. Drukowanie i wysyłka też jest bardzo ekspresowa. Gdybyście zrobili ją dziś na wtorek już byłaby u was. Fotoksiążka od Saal-Digital to cudowny pomysł na prezent na dzień mamy, taty, komunię, dzień babci i dziadka oraz bez okazji, tak jak my ją zrobiliśmy. Wspomnienia zamknięte w zdjęciach są bezcenne i nie wybaczyłabym sobie gdybym straciła je na zawsze, a tak mam pewność, że choć kilka z nich będę mogła podziwiać aż do starości.

17 komentarzy

 1. robiłam już wiele fotoksiążek ale tej firmy nie miałam okazji poznać :) Zawsze to jakas alternatywa, a fotoksiążki uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fotoksiazki to jest swietny prezebt dla kogos lub nawet dla nas samych przechowywanie wspomnien to wazna rzecz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też uwielbiam fotoksiążki piękna pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Robię fotoksiazki od lat, o tej firmie nie słyszałam. Ciekawe, czy oferta atrakcyjna cenowo...

  OdpowiedzUsuń
 5. W erze cyfrowej fotoksiążka to może być taki fajny prezent "old school" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakoś nie mogę się przekonać do fotoksiążek. Za to uwielbiam swoje albumy. Mnóstwo wywołanych zdjęć i jeszcze więcej emocji z nimi związanych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fotoksiążka to bardzo fajna rzecz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajna opcja zatrzymywania wspomnień :)

  OdpowiedzUsuń
 9. I ja dziś tworze wirtualnie naszą- może jutro uda mi się wreszcie złożyć zamówienie bo przyznaję zawsze mało czasu i podchodziłam do tego jak do przysłowiowego jeża ale wreszcie się zmobilizowałam i oto powstanie i nasza :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Muszę też pomyśleć o takiej, dobrze, że robią ją ekspresowo, bo ja zwykle robię prezenty na ostatnią chwilę

  OdpowiedzUsuń
 11. Fotoksiazki to ekstra sprawa!!! A ta firmę znam i to właśnie od nich planuję zrobić swoją pierwszą fotoksiażkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fotoksiążka to zawsze świetny pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Powiem szczerze, ze nie znałam tej firmy - wydaje się dość solidna...chociaż cena mnie troszkę przeraża. Zapewne idzie w parze z jakością, a taka fotoksiążka to świetna sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 14. Uwielbiam fotoksiążki! DLa mnie są dużo fajniejsze, niż tradycyjne albumy.

  OdpowiedzUsuń
 15. To jednak zupelnie co innego ogladac zdjecia w wersji papierowej :)

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :) Agnieszka


TOP