piątek, 12 maja 2017

Fotoksiążka od Saal-Digital.

Przez wiele lat wychodziłam z założenia po co mi tam taka fotoksiążka, mam pełno zdjęć w komputerze, na dysku przenośnym. Szkoda pieniędzy na taką fotoksiążkę. Myślałam tak do czasu, gdy któregoś dnia, całkiem niedawno mąż mówi do mnie: Laptop nam się zepsuł !!! O rety, tam jest masę zdjęć naszych dzieciaczków, plus wszystkie zdjęcia klasowe Pati. Z przerażeniem spytałam się czy da radę zdjęcia odzyskać. Udało się, ale kilka dni później mąż mówi, że nie może odpalić dysku przenośnego. Tam kolejna porcja zdjęć, tym razem z wczesnego dzieciństwa naszych dzieciaczków. Wtedy doceniłam walory fotoksiążek. One nie zepsują się pochłaniając w nicość pamiątki, których nie da się odtworzyć. Dlatego zdecydowałam się na stworzenie takiej fotoksiążki od Saal-Digital naszej rodziny.


Tworzenie fotoksiążki od Saal-Digital jest bardzo proste. Dostępne są gotowe szablony, ale także możemy sami tworzyć książkę jak nam się podoba. Ja zdecydowałam się na mniej zdjęć, ale większych.
Jakość fotoksiążek Saal-Digital jest bardzo wysoka. Okładka jest twarda, a strony grube, natomiast druk jest wysokiej jakości. Wszystkim nam bardzo się spodobała. Osobiście jestem bardzo wymagająca, ale tutaj nie mam do czego się przyczepić. Drukowanie i wysyłka też jest bardzo ekspresowa. Gdybyście zrobili ją dziś na wtorek już byłaby u was. Fotoksiążka od Saal-Digital to cudowny pomysł na prezent na dzień mamy, taty, komunię, dzień babci i dziadka oraz bez okazji, tak jak my ją zrobiliśmy. Wspomnienia zamknięte w zdjęciach są bezcenne i nie wybaczyłabym sobie gdybym straciła je na zawsze, a tak mam pewność, że choć kilka z nich będę mogła podziwiać aż do starości.
TOP