środa, 5 kwietnia 2017

Wiosna z Zalando.

Jest taki serwis TRND w którym można testować różne rzeczy. Mi ostatnio udało się dostać do kampanii Zalando. Chyba każdy słyszał o tym sklepie internetowym z odzieżą. Już kiedyś miałam okazję zamawiać coś z niego dla siebie. Tym razem postanowiłam, że wybiorę coś dla Pati.

Wybrałam kurtkę typu parka. W opisie było napisane bez ocieplenia, ale wiadomo wiosenna kurtka nie ma mieć jakiegoś wielkiego ocieplenia. Jakie było moje zdziwienie, gdy kurtka (po opóźnieniu w wysyłce) dotarła do mnie. Okazuje się, że to jest cieniutka wiatrówka, na deszcz to i owszem w ciepłe dni. Co najlepsze, że ten kawałek cieniutkiego materiału kosztuje 119 zł. Jak dla mnie dużo, ale to oczywiście kwestia indywidualna. 
Dobrze, że chociaż ładnie się prezentuje i ma dość ciekawy krój :), bo jakoś nie chciało mi się zwracać, mimo darmowej wysyłki i darmowego zwrotu. Osobiście jakoś mnie nie przekonali do siebie, ponieważ gdy produkt nie spełni naszych oczekiwań, pieniądze mamy zamrożone do 2 tygodni od momentu gdy odnotują wpłynięcie zwrotu. 
A jak wam się podoba moja mała modeleczka ??
TOP