czwartek, 30 marca 2017

Piaskowe malowanki - Alexander.

Kto zna moją córkę ten wie, że uwielbia wszelakie prace plastyczne. Ostatnio dostałyśmy Piaskowe malowanki firmy Alexander. Patrycja od razu odpakowała swój zestaw, który składa się z 2 malowanek, 10 opakowań kolorowego piasku oraz patyczek.


Piasek jak widać jest w pięknych kolorach. Na zdjęciu tego nie widać, ale jest on również błyszczący. Patrycji spodobał się tak bardzo, że postanowiła mało go zużyć, żeby zostało jej na inne jej autorskie prace, bo jak każda artystka woli tworzyć własne prace :)


Wróćmy jednak do tych obrazków. Aby pokolorować obrazek, należy odklejać kolejne części, które w danym momencie chcemy posypać piaskiem. Właśnie do tego służy patyczek, który bardzo ułatwia odrywanie.
Podczas pracy miała małe problemy z jednym okiem, ale poza tym praca poszła jej dość gładko. Piaskowe malowanki firmy Alexander to fajna propozycja dla dzieci, które lubią prace plastyczne i cechują się odrobiną cierpliwości. Będzie to dla nich miła odmiana od zwykłych kredek, czy też farb. Jeśli sensownie będziecie gospodarować piaskiem, wystarczy go na kilka nadprogramowych prac.


Patrycji spodobał się efekt końcowy, a wam jak się podoba nasz obrazek? 
TOP