czwartek, 16 marca 2017

Elegancja z Marconi.

Są takie chwile w życiu każdego człowieka, że chce, lub musi wyglądać elegancko. Na początku, gdy dziecko jest malutkie dba o to mama. Z czasem dzieci nabierają własnego gustu i albo uwielbiają luźne ubrania, lub też stają się małymi elegantami. Nawet jeśli wolą "dresy" to są takie uroczystości w których elegancka koszula to minimum.  Nie muszę chyba tłumaczyć co mam na myśli. Np. dzisiaj odbywa się kangur matematyczny, na który wymagany jest strój galowy, czyli biała koszula i czarne spodnie. Gdy dziecko chodzi do szkoły, takich dni jest kilka w ciągu roku, oprócz rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego. Nie wspomnę już o świętach Bożego Narodzenia, Wielkanocy, która zbliża się wielkimi krokami i innych rodzinnych uroczystościach. Zatem biała elegancka koszula w garderobie chłopca, młodzieńca, to konieczność.
Naszą nową białą elegancką koszulę mamy ze sklepu internetowego Marconi. Ja już od dawna wolę zakupy przez internet niż takie stacjonarne. Po pierwsze, gdy mam sprawdzonego sprzedawcę, nie tracę czasu na bieganie po wielu sklepach i szukanie odpowiedniego wzoru, fasonu. Nie wiem jak u was, ale gdy mi się coś spodoba to przeważnie rozmiaru nie ma w sklepach stacjonarnych. Nie wspominając już, że w sklepie stacjonarnym zawsze jest w zimę za gorąco, a w lato za zimno. 


 Przez internet wystarczy, że dobrze się zmierzymy i z rozmiarem też nie będziemy mieli problemu. 
Co do koszul firmy Marconi. Biała koszula jest uszyta z dobrego, przyjemnego w dotyku materiału. Ładnie się prezentuje na moim synu, aczkolwiek mogłaby jeszcze lepiej leżeć gdybym wybrała koszulę SLIM LINE, dla takich chudzielców jak mój syn. Niestety on nie lubi przylegających do ciała ubrań. Szkoda, bo wyglądałby w tamtej lepiej, ale z nastolatkiem nie ma co się kłócić o takie głupoty.


Nie zawsze dziecko lubi się prezentować w białej koszuli i nie zawsze jest taka potrzeba. Czasami chcemy być ładnie ubrani, ale nie koniecznie tak oficjalnie w białą koszulę. W sklepie Marconi, jest również duży wybór kolorowych eleganckich koszul. Mojemu synowi spodobała się w niebieską kratę. Jest uszyta z ciut grubszego materiału niż ta biała, ale prezentuje się równie efektownie jak poprzednia. Taka piękna koszula + dżinsy i mamy eleganckiego syna w wersji luźniejszej :)


Fajne jest też to w sklepie Marconi, że w dziale dla mężczyzn możemy znaleźć odpowiedniki tych koszul w dużych rozmiarach. Nic bardziej ujmującego, niż tata i syn w takich samych koszulach :)

Jeśli chcecie, aby taka koszula była na prezent,  możecie dokupić eleganckie pudełko, w którym zostanie zapakowana.
Jeśli jeszcze nie macie odpowiedniego stroju dla waszych synów, mężów na np. nadchodzące święta Wielkanocne, to koniecznie zajrzyjcie na stronę Marconi. W tej chwili koszule chłopięce kosztują tylko 49,99.

O warunkach zakupu, przesyłki i ewentualnych zwrotów dowiecie się na stronie Marconi.
TOP